خانه / اخبار فوتبال ایران / اشکان دژاگه: گوام را دست کم نمی‌گیریم/ مقابل تیم ناشناخته‌ای به میدان می‌رویم

اشکان دژاگه: گوام را دست کم نمی‌گیریم/ مقابل تیم ناشناخته‌ای به میدان می‌رویم

اشکان دژاگه: گوام را دست کم نمی‌گیریم/ مقابل تیم ناشناخته‌ای به میدان می‌رویم

هافبک تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه بازی مقابل گوام برای ما مهم است، گفت: این تیم را دست کم نخواهیم گرفت و با تمام قوا بازی خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، اشکان دژاگه در حاشیه تمرین عصر امروز تیم ملی و در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: خوشحالم که مجددا به تیم ملی دعوت شدم، زیرا در اردوی قبل به خاطر آسیب‌دیدگی زانویم حضور نداشتم، ولی در حال حاضر در شرایط فیزیکی خوبی به سرمی برم و امیدوارم بتوانم برای تیم ملی کشورم مفید باشم.

وی در خصوص شناخت از تیم گوام نیز ادامه داد: مقابل تیم ناشناخته بازی می کنیم که توانسته در دو بازی ابتدایی خود پیروز میدان باشد. بنابراین ما این تیم را دست‌کم نخواهیم گرفت و با تمام قوا مقابل این تیم بازی خواهیم کرد.

دژاگه در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به مصدومیت رضا قوچان‌نژاد و جهانبخش به دنبال این هستیم تا این پیروزی را تقدیم بازیکنان مصدوم کنیم و امیدوار باشیم که آنها هر چه زودتر سلامت خود را به دست آورده و به جمع اردونشینان اضافه شوند.

هافبک تیم ملی تصریح کرد: شرایط اردو تا به امروز خوب بوده و بازیکنان تمرینات منظمی را پشت سر گذاشته و تا روز پنجشنبه به طور کامل آماده دیدار مقابل گوام هستیم.

دژاگه در پایان و در خصوص قراردادش با تیم العربی عنوان کرد: من با این تیم قرارداد دارم. البته سال گذشته شیخ ما از ما راضی نبود و من خودم هم از اینکه هشتم شدیم راضی نیستم و امسال تمام تلاش خود را به همراه بازیکنان العربی خواهیم کرد تا بتوانیم به صدر جدول تکیه بزنیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *