خانه / اخبار سایر ورزش ها / برنامه بازی های روز اول مسابقات تنیس US OPEN 2015

برنامه بازی های روز اول مسابقات تنیس US OPEN 2015

برنامه بازی های روز اول مسابقات تنیس US OPEN 2015

تیفوسی : برنامه بازی های دور اول تنیس گرند اسلم یو اس اوپن به شرح زیر است

Day 1 matches to watch

Arthur Ashe Stadium 11:00 AM Start
1. Women’s Singles – Round 1
Dominika Cibulkova (SVK) vs. Ana Ivanovic (SRB)[7] Not Before: 1:00 PM

2. Women’s Singles – Round 1
Monica Puig (PUR) vs. Venus Williams (USA)[23] 3. Men’s Singles – Round 1
Novak Djokovic (SRB)[1] vs. Joao Souza (BRA)

Arthur Ashe Stadium 7:00 PM Start
2015 US OPEN OPENING CEREMONY
1.
2. Women’s Singles – Round 1
Serena Williams (USA)[1] vs. Vitalia Diatchenko (RUS)
3. Men’s Singles – Round 1
Borna Coric (CRO) vs. Rafael Nadal (ESP)[8] Louis Armstrong Stadium 11:00 AM Start
1. Men’s Singles – Round 1
Kei Nishikori (JPN)[4] vs. Benoit Paire (FRA)
2. Men’s Singles – Round 1
Marin Cilic (CRO)[9] vs. Guido Pella (ARG)
3. Women’s Singles – Round 1
Coco Vandeweghe (USA) vs. Sloane Stephens (USA)[29] Not Before: 5:00 PM

4. Men’s Singles – Round 1
Illya Marchenko (UKR) vs. Gael Monfils (FRA)[16]

Grandstand 11:00 AM Start
1. Men’s Singles – Round 1
Marco Cecchinato (ITA) vs. Mardy Fish (USA)
2. Women’s Singles – Round 1
Anna Tatishvili (USA) vs. Karolina Pliskova (CZE)[8] 3. Men’s Singles – Round 1
Radu Albot (MDA) vs. David Ferrer (ESP)[7] 4. Women’s Singles – Round 1
Madison Keys (USA)[19] vs. Klara Koukalova (CZE)
Court 4 11:00 AM Start
1. Women’s Singles – Round 1
Saisai Zheng (CHN) vs. Madison Brengle (USA)
2. Women’s Singles – Round 1
Magda Linette (POL) vs. Urszula Radwanska (POL)
3. Men’s Singles – Round 1
Jerzy Janowicz (POL) vs. Pablo Carreno Busta (ESP)
4. Men’s Singles – Round 1
Sam Groth (AUS) vs. Alexandr Dolgopolov (UKR)

Court 5 11:00 AM Start
1. Men’s Singles – Round 1
Matthew Ebden (AUS) vs. Grigor Dimitrov (BUL)[17] 2. Men’s Singles – Round 1
Fernando Verdasco (ESP) vs. Tommy Haas (GER)
3. Women’s Singles – Round 1
Kateryna Kozlova (UKR) vs. Bethanie Mattek-Sands (USA)
4. Women’s Singles – Round 1
Belinda Bencic (SUI)[12] vs. Sesil Karatantcheva (BUL)

Court 6 11:00 AM Start
1. Women’s Singles – Round 1
Sofia Kenin (USA) vs. Mariana Duque-Marino (COL)
2. Men’s Singles – Round 1
Tommy Paul (USA) vs. Andreas Seppi (ITA)[25] 3. Women’s Singles – Round 1
Carla Suarez Navarro (ESP)[10] vs. Denisa Allertova (CZE)
4. Men’s Singles – Round 1
Roberto Bautista Agut (ESP)[23] vs. Pierre-Hugues Herbert (FRA)

Court 7 11:00 AM Start
1. Women’s Singles – Round 1
Jessica Pegula (USA) vs. Alison Van Uytvanck (BEL)
2. Women’s Singles – Round 1
Kristina Mladenovic (FRA) vs. Svetlana Kuznetsova (RUS)[30] 3. Men’s Singles – Round 1
Jeremy Chardy (FRA)[27] vs. Ryan Shane (USA)
4. Men’s Singles – Round 1
Vasek Pospisil (CAN) vs. Andreas Haider-Maurer (AUT)

Court 9 11:00 AM Start
1. Men’s Singles – Round 1
Yen-Hsun Lu (TPE) vs. Mikhail Kukushkin (KAZ)
2. Women’s Singles – Round 1
Anna-Lena Friedsam (GER) vs. Kaia Kanepi (EST)
3. Men’s Singles – Round 1
Sergiy Stakhovsky (UKR) vs. John Millman (AUS)
4. Women’s Singles – Round 1
Ana Konjuh (CRO) vs. Tatjana Maria (GER)

Court 10 11:00 AM Start
1. Women’s Singles – Round 1
Anett Kontaveit (EST) vs. Casey Dellacqua (AUS)
2. Men’s Singles – Round 1
Nikoloz Basilashvili (GEO) vs. Feliciano Lopez (ESP)[18] 3. Men’s Singles – Round 1
Florian Mayer (GER) vs. Martin Klizan (SVK)
4. Women’s Singles – Round 1
Daniela Hantuchova (SVK) vs. Misaki Doi (JPN)

Court 11 11:00 AM Start
1. Women’s Singles – Round 1
Katerina Siniakova (CZE) vs. Agnieszka Radwanska (POL)[15] 2. Men’s Singles – Round 1
Jo-Wilfried Tsonga (FRA)[19] vs. Jarkko Nieminen (FIN)
3. Women’s Singles – Round 1
Irina Falconi (USA) vs. Samantha Crawford (USA)
Not Before: 5:00 PM

4. Women’s Singles – Round 1
Daria Kasatkina (RUS) vs. Daria Gavrilova (AUS)

Revised – Court Change

Court 12 11:00 AM Start
1. Women’s Singles – Round 1
Teliana Pereira (BRA) vs. Ekaterina Makarova (RUS)[13] 2. Men’s Singles – Round 1
Lukas Lacko (SVK) vs. Marcel Granollers (ESP)
3. Men’s Singles – Round 1
Lucas Pouille (FRA) vs. Evgeny Donskoy (RUS)
4. Women’s Singles – Round 1
Kiki Bertens (NED) vs. Mirjana Lucic-Baroni (CRO)

Court 13 11:00 AM Start
1. Men’s Singles – Round 1
Simone Bolelli (ITA) vs. David Goffin (BEL)[14] 2. Women’s Singles – Round 1
Oceane Dodin (FRA) vs. Jelena Jankovic (SRB)[21] 3. Men’s Singles – Round 1
Michael Berrer (GER) vs. Tommy Robredo (ESP)[26] 4. Women’s Singles – Round 1
Vania King (USA) vs. Roberta Vinci (ITA)

Court 14 11:00 AM Start
1. Men’s Singles – Round 1
Marsel Ilhan (TUR) vs. Radek Stepanek (CZE)
2. Women’s Singles – Round 1
Elina Svitolina (UKR)[17] vs. Elizaveta Kulichkova (RUS)
3. Women’s Singles – Round 1
Polona Hercog (SLO) vs. Zarina Diyas (KAZ)
4. Men’s Singles – Round 1
Elias Ymer (SWE) vs. Diego Schwartzman (ARG)

Court 15 11:00 AM Start
1. Men’s Singles – Round 1
Joao Sousa (POR) vs. Ricardas Berankis (LTU)
2. Women’s Singles – Round 1
Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[31v]s . Magdalena Rybarikova (SVK)
3. Men’s Singles – Round 1
Pablo Cuevas (URU) vs. Dudi Sela (ISR)
4. Women’s Singles – Round 1
Tereza Smitkova (CZE) vs. Andreea Mitu (ROU)

Court 16 11:00 AM Start
1. Women’s Singles – Round 1
Lara Arruabarrena (ESP) vs. Bojana Jovanovski (SRB)
2. Men’s Singles – Round 1
Teymuraz Gabashvili (RUS) vs. Pablo Andujar (ESP)
3. Men’s Singles – Round 1
Filip Krajinovic (SRB) vs. Alejandro Gonzalez (COL)

Court 17 11:00 AM Start
1. Women’s Singles – Round 1
Lauren Davis (USA) vs. Heather Watson (GBR)
2. Men’s Singles – Round 1
Milos Raonic (CAN)[10] vs. Tim Smyczek (USA)
3. Women’s Singles – Round 1
Eugenie Bouchard (CAN)[25] vs. Alison Riske (USA)
4. Men’s Singles – Round 1
Fabio Fognini (ITA)[32] vs. Steve Johnson (USA)

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *