خانه / اخبار فوتبال ایران / گزارش تمرین تیم ملی؛ بازگشت آزمون و غیبت دو لژیونر

گزارش تمرین تیم ملی؛ بازگشت آزمون و غیبت دو لژیونر

گزارش تمرین تیم ملی؛ بازگشت آزمون و غیبت دو لژیونر

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که تنها دقایقی در تمرین تیم ملی حضور داشت و زیر نظر پزشک تمرین کرد، امروز در کنار دیگر بازیکنان در تمرین گروهی حاضر بود.

به گزارش خبرنگار مهر تمرین عصر روز دوشنبه استقلال تهران از ساعت ۱۷:۴۰ دقیقه در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی برگزار شد که در این تمرین احسان حاج صفی و علیرضا حقیقی حضور نداشتند.

دیگر حواشی این تمرین را در زیر می‌خوانید:
* در اواسط تمرین امروز مدیر مجموعه ورزشی آزادی به همراه رئیس شرکت توسعه و تجهیز در تمرین تیم ملی حضور پیدا کردند و دقایقی با سرمربی تیم ملی و افشین پیروانی در خصوص وضعیت زمین چمن شماره یک آزادی صحبت کردند.

* در ابتدای تمرین کارلوس کی‌روش دقایقی برای بازیکنانش صحبت کرد و سپس بازیکنان زیر نظر مربی بدنساز تیم بدن‌های خود را گرم کردند.

* در بخش بعدی تمرین، نفرات بازی آقاوسط را انجام دادند و در آیتم بعدی در سه گروه ۶ نفره و در قالب کاورهای سفید و آبی یک تمرین پرسینگ را انجام داده که در بخش بعدی یک فوتبال درون تیمی را برگزار کردند. کی‌روش و مارکار آقاجانیان به دقت بازی را زیر نظر داشته و در مواقع لزوم بازی را قطع کرده و نکات فنی را به بازیکنان گوشزد می کردند.

* علیرضا بیرانوند و اخباری زیر نظر گاسپار تمرینات ویژه‌ای را انجام دادند.

* تمرین تیم ملی در ساعت ۱۹ به پایان رسید و این تیم فردا تمرینات خود را برای دیدار مقابل گوام در کمپ تیم‌های ملی ادامه خواهد داد.

* تیم ملی فوتبال ایران عصر روز پنجشنبه ساعت ۱۹ در ورزشگاه آزادی میزبان تیم ملی گوام خواهد بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *