پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8783 9 شهریور 1394 ساعت [ 20:00 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حاج صفی پس از پیوستن به تیم دسته دوم المان : باید گامی جدید در دوران بازیگری‌ام برمی‌داشتم

حاج‌صفی پس از عقد قرارداد دو ساله با تیم اف‌اس‌وی فرانکفورت آلمان گفت: زمان آن فرا رسیده بود که گامی جدید در دوران بازیگری‌ام بردارم.احسان حاج‌صفی اف‌اس‌وی فرانکفورت

حاج صفی پس از پیوستن به تیم دسته دوم المان : باید گامی جدید در دوران بازیگری‌ام برمی‌داشتم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت باشگاه دسته دومی اف‌اس‌وی فرانکفورت آلمان اعلام کرد که با احسان حاج‌صفی، هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال سپاهان اصفهان قراردادی منعقد کرده که تا سی‌ام ماه ژوئن سال 2017 اعتبار دارد.

احسان حاج‌صفی اف‌اس‌وی فرانکفورت

حاج‌صفی 25 ساله پس از عقد قراردادش با فرانکفورتی‌ها، به سایت این باشگاه گفت: پس از کسب موفقیت در کشورم، زمان آن فرا رسیده بود که گامی جدید در دوران بازیگری‌ام بردارم.

هافبک پیشین سپاهان و تراکتورسازی ادامه داد: بازی در بوندس‌لیگای دو (دسته دوم فوتبال آلمان)، کشوری که قهرمان جهان شده و باشگاه سنتی همچون فرانکفورت، برای من چالشی بزرگ است. من از مسئولان این باشگاه به خاطر اینکه فرصت بازی در این تیم را در اختیارم قرار داده‌اند، تشکر می‌کنم و تمام تلاش خود را انجام می‌دهم تا پاسخ اعتماد آنها را بدهم.

تیم جدید حاج‌صفی که پس از اینتراخت تیم دوم شهر فرانکفورت محسوب می‌شود، در آخرین بازی خود در هفته پنجم بوندس‌لیگای دو موفق به کسب پیروزی یک بر صفر برابر سن‌پائولی شد و اکنون در جدول رده‌بندی رقابت‌ها رده نهم را به خود اختصاص داده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت