پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8802 10 شهریور 1394 ساعت [ 9:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اتفاق عجیب در اروپا به سبک ایران/ مدارک نرسید، انتقال ده خیا به رئال منتفی شد!

دیر رسیدن مدارک انتقال ده خیا به رئال، ترانسفر نهایی شده را لغو کرد. البته هنوز احتمال درخواست تجدیدنظر وجود دارد.

اتفاق عجیب در اروپا به سبک ایران/ مدارک نرسید، انتقال ده خیا به رئال منتفی شد!

دیر رسیدن مدارک انتقال ده خیا به رئال، ترانسفر نهایی شده را لغو کرد. البته هنوز احتمال درخواست تجدیدنظر وجود دارد.

به گزارش وبسایت نود، ساعاتی قبل بسیاری از منابع معتبر در اسپانیا و انگلیس اعلام کرده بودند که دو باشگاه رئال مادرید و منچستریونایتد، بر سر انتقال ده خیا و ناواس به توافق کامل رسیده اند و رئال با پرداخت ۱۸،۵ میلیون پوند مبلغ نقدی + کیلور ناواس، ده خیا را جذب خواهد کرد، حتی دو بازیکن نیز با باشگاه ها به توافق رسیده بودند، قرار بود ده خیا قراردادی ۶ ساله با رئال ببندد و ناواس نیز قراردادی ۵ ساله.

ده خیا دوشنبه شب در مادرید در منزل نامزدش حضور داشت و ناواس نیز در مادرید بود و منتظر نهایی شدن انتقالش به منچستریونایتد.

دو باشگاه چند ساعت قبل از پایان مهلت ترانسفر، به توافق کامل رسیدند بعد از آن مدارک باید تا پیش از ساعت ۱۲ که پایان مهلت نقل و انتقالات تابستانی در اسپانیا بود، فرستاده می شد تا این انتقال نهایی شود، اما به نظر میرسد این اتفاق دیرتر رخ داده است.

برخی از منابع مدعی شده اند که مدارک در زمان مقرر شده روی سیستم ترانسفر فیفا، آپلود نشده و از طرفی مدارک منچستریونایتد برای انتقال ده خیا، به فدراسیون اسپانیا نرسیده و این انتقال منتفی شده است!

جالب اینکه گفته می شود منچستریونایتد یک دقیقه دیرتر از زمان تعیین شده مدارک را فرستاده است، و علیرغم این که همه چیز نهایی شده بود و رئال درخواست نهایی شدن این قرارداد را از فدراسیون اسپانیا کرده، ولی آنها این پیشنهاد را رد کرده اند، چرا که قانون، زمانی مشخص را برای تمام تیم ها تعیین کرده است.

بعضی منابع نزدیک مدعی هستند این موضوع انتقام یونایتد برای قضیه درخواست انتقال راموس بوده و البته طعنه ای به اتفاقی که دو سال قبل، برعکس آن رخ داد. در تابستان ۲۰۱۳ ترانسفر کونترائو به یونایتد به دلیل دیر انجام شدن کاغذ بازی، در آخرین دقایق، اتفاق نیفتاد. البته هرگز صحت این ادعا تایید نشده است.

حتی برخی گزارشات حکایت از آن دارد که فایل در موعد مقرر ارسال شده، ولی فرمت فایل دریافتی در سمت مقصد، قابل دسترسی و بازگشایی نبوده، مارکا ادعا کرده که فایل ها حاوی رمز عبور بوده و به همین دلیل ارسال آن با تاخیر روبرو شده است.

البته در این بین چند منبع نزدیک به باشگاه منچستریونایتد مدعی هستند مدارک در زمان مقرر ارسال شده و شاید اختلال در ارسال و دریافت مدارک، مشکلی را بوجود آورده است. منچستریونایتد در موعد مقرر مدارک را روی سیستم ترانسفر فیفا بارگذاری کرده ولی رئال در ارسال این مدارک به فدراسیون و لالیگا دیر اقدام کرده است. ( در حال حاضر، این محتمل ترین دلیل لغو شدن این ترانسفر است که نشان از اشتباه مادریدی ها در انجام کاغذبازی دارد!)

در این بین هنوز برخی مدعی هستند از آنجا که همه چیز نهایی و توافق شده، این انتقال می تواند رسمی شود.گفته می شود حتی رئال می خواهد موضوع را به یوفا و یا فیفا ببرد.

هنوز چیزی مشخص نیست، اما در حال حاضر احتمال رخ دادن این انتقال، کمتر از نهایی شدن آن است !

در آخرین گزارش امده است که مسئولین لالیگا اعلام کرده اند مدارک در زمان تعیین شده دریافت نشده است، و با توجه به تمایل هر دو باشگاه برای انجام این انتقال، فیفا روز سه شنبه این پرونده را بررسی خواهد کرد.

هر دو باشگاه هنوز خواهان نهایی شدن این ترانسفر هستند و هر دو نیز معتقدند در روند این انتقال، اشتباهی از سوی آنها رخ نداده است !

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت