سرزمین اچ دی ads
خانه / فوتبال ایران / تیم ملی / مقدماتی جام جهانی و جام ملت‌ها؛ ایران سفید می‌پوشد، گوام سرمه‌ای

مقدماتی جام جهانی و جام ملت‌ها؛ ایران سفید می‌پوشد، گوام سرمه‌ای

مقدماتی جام جهانی و جام ملت‌ها؛ ایران سفید می‌پوشد، گوام سرمه‌ای

نشست هماهنگی دیدار ایران و گوام در مرحله انتخابی جام جهانی و جام ملت‌ها درحالی برگزار شد که تیم ملی کشورمان در این بازی با پیراهن سفید به میدان می‌رود.

به گزارش خبرنگار مهر دیدار تیم‌های ایران و گوام در حالی از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه فردا پنجشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود که پس از جلسه هماهنگی رنگ لباس‌های دو تیم برای این مسابقه مشخص شد.

بدین ترتیب بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران برای مسابقه فردا سفید بر تن می‌کند و بازیکنان تیم ملی گوام نیز برای مسابقه فردا لباس‌های سرمه‌ای رنگ خواهند پوشید.

همچنین قرار است داوران قطری این بازی را قضاوت کنند. خمیس الماری از قطر به همراه رمضان آل نائمی و یوسف عارف الشمری از همین کشور عربی قضاوت این بازی را برعهده دارند و علی شعبان کویتی داور چهارم این مسابقه است.

ضمن اینکه محمد باصل الحجار از سوریه به عنوان ناظر تیم داوری و آنه لی هوآی از ویتنام به عنوان نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا در این دیدار حضور خواهند داشت، مسابقه‌ای که ساعت ۱۹ فردا پنجشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *