پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8909 13 شهریور 1394 ساعت [ 13:36 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کاشانی: خواسته ما از تیم ملی این است که بازیکنان جوان را با هماهنگی دعوت کنند

مدیر تیم ‌ملی امید می‌گوید تنها خواسته آنها از تیم ملی بزرگسالان این است که هر بازیکن جوانی را که نیاز دارند به آنها اعلام کنند تا برای آن بازیکنان جایگزین دیگری پیدا کنند.

کاشانی: خواسته ما از تیم ملی این است که بازیکنان جوان را با هماهنگی دعوت کنند

مدیر تیم ‌ملی امید می‌گوید تنها خواسته آنها از تیم ملی بزرگسالان این است که هر بازیکن جوانی را که نیاز دارند به آنها اعلام کنند تا برای آن بازیکنان جایگزین دیگری پیدا کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حبیب کاشانی درباره اهداف تیم ‌ملی امید از برگزاری اردوی هلند، گفت: تیم ما بعد از مرحله مقدماتی المپیک 2016 یک اردو در ترکیه داشت و بعد از آن در کنار یکدیگر نبودیم. در گام دوم می‌خواستیم برای بازیکنان اعتماد به نفس ایجاد کنیم و با توجه به پیشنهاد کادر فنی تیم ‌ملی امید این اردو را در هلند برگزار کردیم. تا به حال هیچ اردویی در هلند نداشته‌ایم و در آنجا چند دیدار دوستانه برگزار می‌کنیم. برنامه ما در هلند آسیب شناسی تیم و رفع نقاط ضعف‌مان است.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: واقعا تدارک این اردو سخت بود. از انتقال پول برای عقد قرارداد تا اخذ ویزا به سختی صورت گرفت و در همین برنامه از سفیر ایران در هلند تشکر می‌کنم. حدود 45 روز برای اخذ ویزا دوندگی کرده‌ایم. با توجه به این که در جریان مسابقات لیگ برتر بودیم، بازیکنان شبانه به سفارت می رفتند و در همان جا مصاحبه انجام می‌دادند تا روز بعد در تمرین تیم‌شان باشند. قرار بود در هلند چهار بازی دوستانه انجام دهیم که به دلیل سختی سفر و اعزام 27 بازیکن این تعداد بازی به سه عدد رسید. روز گذشته (پنجشنبه) با نتیجه‌ چهار بر صفر یکی از حریفانمان را شکست دادیم. شنبه یک بازی دوستانه داریم. سه‌شنبه هم در بلژیک یک دیدار دوستانه خواهیم داشت.

مدیر تیم ‌ملی امید گفت: امیدوارم که در این اردو به اهدافمان برسیم. از دیگر نکات جالب این سفر این است که برای اولین بار می‌خواهیم با انجام بازی دوستانه در خارج از کشور درآمدزایی کنیم، در بازی آخر هم امیدواریم که هموطنانمان به ورزشگاه بیایند و بتوانیم از طریق بلیت فروشی هزینه سفر را جبران کنیم.

کاشانی در پاسخ به این سوال که در حالی که تیم ‌ملی بز‌ر‌گسالان نمی‌تواند در خارج از کشور اردویی را برگزار کند چطور تیم ‌ملی امید توانسته در ترکیه و هلند اردویی را برگزار کند و هزینه‌های آن را از کجا تامین می‌کند، اظها‌ر کرد: ضمن این که کفاشیان و کیومرث هاشمی در این مدت کمک بسیاری به ما کرده‌اند اما تا به حال هیچ پولی به ما پرداخت نشده است. اخیرا اعلام شده که 32 میلیون تومان برای تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل امید در نظر گرفته شده است. هزینه‌های این دو سفر منابعی غیر از فدراسیون فو‌تبا‌ل و کمیته ملی المپیک تامین شده است. بخشی را سفیر ایران متقبل شده‌اند و بخش دیگری را هم خیرینی آن را پرداخت کرده‌اند که نمی‌خواهند نامشان فاش شود. در مرحله اول اردوی تیم ‌ملی امید حسین هدایتی 500 میلیون تومان به تیم ‌ملی کمک کرد. به نظرم وقتی با مردم با صداقت برخورد شود آنها از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنند.

مدیر تیم ‌ملی امید در پاسخ به این پرسش که آیا تعاملی میان تیم ‌ملی بز‌ر‌گسالان و تیم ‌ملی امید وجود دارد، گفت: بدون تعارف می‌گویم که هیچ تعاملی میان این دو تیم وجود ندارد.

وی درباره محل اردوی تیم ‌ملی، گفت: در این کمپ تیم‌های لیورپول، آمریکا و قطر اردو داشتند. علیرضا جهانبخش هم از این کمپ تعریف کرد، در این اردو از برانکو ایوانکوویچ خواستم که دو بازیکن این تیم احمد نوراللهی و وحید حیدریه که با مصدومیت جزئی مواجه هستند با ما به این اردو بیایند تا مصدومیتشان برطرف شود و با سلامت کامل در اختیار تیم‌شان قرار بگیرند.

کاشانی درباره اظهار نظر افشین پیروانی، مدیر تیم ‌ملی بز‌ر‌گسالان مبنی بر این که از این پس جلسه‌ای میان تیم‌های ملی بز‌ر‌گسالان و امید برگزار نمی‌شود، گفت: پیروانی را از سال 70 می‌شناسم، زمانی که عضو تیم ‌ملی امید بود. آن هنگام فقط توانستیم 14 بازیکن را به همراه تیم ‌ملی امید به خارج از کشور ببریم و پیروانی باید شرایط ما را درک کند. برای اخذ ویزای هلند حدود 45 روز معطل شدیم و هماهنگ کردن تدارکات یک اردو بسیار سخت است. افتخار می‌کنیم که تیم ‌ملی توانسته گوام را شکست دهد، از طرفی ما هم افعانستان و سریلانکا را شکست دادیم.

وی ا‌ضافه‌ کرد‌: هر بازیکن جوانی که در تیم ‌ملی بز‌ر‌گسالان به میدان می‌رود برای ما افتخار است. به گلزنی ترابی و آزمون در تیم ‌ملی می‌بالیم. تنها خواسته ما این است که اگر تیم ‌ملی بز‌ر‌گسالان بازیکن جوانی را می‌خواهد در جلسه‌ای به ما بگوید تا ما برای اخذ ویزا روی آنها حسابی باز نکنیم. برای مثال به ما بگویند که بیست بازیکن جوان می‌خواهیم تا بیست بازیکن دیگر را جایگزین آنها کنیم. به شخصه خدمت پیروانی و کا‌ر‌لوس کی‌روش ارادت دارم. این موضوع را که کی‌روش دوست ندارد ما موفق شویم را قبول ندارم.

مدیر تیم ‌ملی امید در ادامه ا‌ضافه‌ کرد‌: از بیستم دی ماه بازی‌های تیم ‌ملی آغاز می‌شود. روز بیستم شهریور ماه قر‌عه‌کشی این مسابقات انجام می‌شود و ما حریفانمان را می‌شناسیم و امیدوارم که موفق باشیم.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که چه توصیه‌ای به علی اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پر‌سپولیس دارد، اظها‌ر کرد: به عنوان کسی که چند سالی هدایت پر‌سپولیس را بر عهده داشته است از طاهری می‌خواهم که بزرگان تیم را جمع کند و از آنها مشورت بگیرد. ما هم این کار را در سال 86 انجام دادیم و به موفقیت رسیدیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت