پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8936 14 شهریور 1394 ساعت [ 8:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مقدماتی یورو ۲۰۱۶ آلمان انتقام گرفت و صدرنشین شد

برتری قابل انتظار قهرمان جهان، مهم‌ترین اتفاق شب دوم مقدماتی یورو ۲۰۱۶ بود.

مقدماتی یورو ۲۰۱۶ آلمان انتقام گرفت و صدرنشین شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در مهم‌ترین بازی شب دوم مقدماتی جام‌ملت‌های اروپا( یورو 2016) آلمان در فرانکفورت 3 بریک لهستان را شکست داد تا ضمن گرفتن انتقام شکست دور رفت به صدر جدول گروه چهارم رقابت‌ها صعود کند.

ماریوگوتزه در دقایق 19 و 82  و توماس مولر در دقیقه  12 گل‌های آلمان و رابرت لواندوفسکی، کاپیتان لهستان در دقیقه 37 تنها گل میهمان را به ثمر رساندند.

در دیگر بازی‌های گروه چهارم، گرجستان یک برصفر اسکاتلند کماکان ضعیف را شکست داد و جمهوری ایرلند با 4 گل در زمین جبل‌الطارق کوچک به برتری رسید.

با این نتایج پس از آلمان 16 امتیازی، لهستان 14  و جمهوری ایرلند12 امتیازی در رده‌های دوم وسوم گروه قرار گرفتند و اسکاتلند 11، گرجستان 6 و جبل‌الطارق بدون امتیازی در رده‌های بعدی ایستادند.

در بازی‌های گروه ششم، ایرلند‌شمالی 3 بریک درخانه جزایرفارو پیروز شد، فنلاند یک بر صفر یونان میزبان، قهرمان یورو 2004 را شکست داد و به تیره‌روزی‌های تیم سرزمین افلاطون ادامه داد.

دربی شرق اروپا بین مجارستان و رومانی بدون گل خاتمه یافت.

در جدول گروه ششم، ایرلندشمالی 16، رومانی 15 و مجارستان 12 امتیازی، اول تا سوم هستند وفنلاند با 7، جزایرفارو با 6 و یونان با فقط 2 امتیاز در رده‌های بعدی ایستاده‌اند.

برای اولین بار در تاریخ، یک قهرمان سابق یورو در این مرحله از رقابت‌های مقدماتی در گروهش آخر شده و حتی از کیسه گلی مثل جزایرفارو هم امتیاز کم‌تری اندوخته است.

در بازی‌های گروه نهم، دانمارک و آلبانی خوش‌فرم به تساوی بدون گل رسیدند و صربستان 2 بر صفر ارمنستان را برد.

در جدول گروه نهم، پرتغال با 12، دانمارک و آلبانی شگفتی‌ساز هر کدام با 11  و صربستان (یوفا از این تیم سه امتیاز کسر کرده است) و ارمنستان یک امتیازی اول تا پنجم هستند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت