پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8944 14 شهریور 1394 ساعت [ 20:33 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

2 بیانیه با شگاه استقلال علیه میرشاد ماجدی در یک روز !!!

تیفوسی : پس از صحبت های میرشاد ماجدی در مورد باشگاه استقلال سایت این باشگاه اقدام به دادن دو بیانیه در یک وز علیه سرپرست استقلال کرد و باید دید این درگیری جدید چگونه ختم به خیر می شود؟!

2 بیانیه با شگاه استقلال علیه میرشاد ماجدی در یک روز !!!

تیفوسی : پس از صحبت های میرشاد ماجدی در مورد باشگاه استقلال سایت این باشگاه اقدام به دادن دو بیانیه در یک وز علیه سرپرست استقلال کرد و باید دید این درگیری جدید چگونه ختم به خیر می شود؟!

با انتشار بیانیه‌ای؛

باشگاه استقلال پاسخ سرپرست سابقش را داد

باشگاه استقلال با انتشار بیانیه‌ای نسبت به اظهارات سرپرست سابق این باشگاه واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، در پی صحبت‌های مغرضانه سرپرست سابق استقلال نسبت به مدیریت باشگاه و نحوه ی اداره تیم توسط سرپرست و سرمربی ضمن احترام به ایشان و ارج نهادن به زحمات‌شان و همچنین دعوت وی به رعایت انصاف و حفظ اخلاق ذکر فقط چند نکته ضروری است:

۱. باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران، احترام همه پیشکسوتان این باشگاه را برخود واجب می‌داند، حتی آنهایی که یک روز پیراهن مقدس این تیم را به تن داشته و یا در این باشگاه مسئولیتی داشته‌اند. اما گاهی اوقات، برخی عزیزان بیان مصاحبه‌های خارج از چارچوب فنی و حاشیه ساز را حق طبیعی خود می‌دانند که بدون تردید باید این حق را برای باشگاه استقلال نیز قائل باشند که در مقام پاسخگویی برآید.
۲. جناب آقای میرشاد ماجدی، سرپرست سابق استقلال در مصاحبه‌ای به بیان برخی مسائل در خصوص کرار جاسم، تنظیم قرارداد، الزامات اردوی شبانه روزی، مدیریت، سفر مربیان و … پرداخته است. باشگاه استقلال انتظار دارد عزیزان و پیشکسوتانی که در حال حاضر در این باشگاه مسئولیت ندارند، به بیان صحبت‌های خطی و جریان دار نپردازند.

۳. چنین صحبت‌هایی به جز بر هم زدن آرامش تیم و شادکردن مخالفان، نتیجه‌ای در بر ندارد. در صورت ادامه این گونه صحبت‌ها، باشگاه استقلال نیز ناچار است به بیان برخی ناگفته‌ها در خصوص دوران مسئولیت داشتن این افراد و بررسی استانداردهای مورد اشاره در زمان سرپرستی آقایان بپردازد که بدون تردید مورد خوشایند و رضایت طرفین نبوده و خاطر هواداران را مکدر خواهد کرد.

انتظار می‌رود دوستانی که علی‌رغم تلاش وافر برای ماندن به دلیل محدودیت فضای خدمت و اختلاف سلیفه فرصت همکاری با باشگاه برای آنها فراهم نشده است با رعایت انصاف، اخلاق را سر لوحه کار خود قرار دهند و با انجام مصاحبه‌های خویش باشگاه را وادار به پاسخگویی نکنند.

بیانیه دوم باشگاه استقلال علیه میرشاد ماجدی

باشگاه استقلال نسبت به اظهارات جدید میرشاد ماجدی واکنش نشان داد و بیانیه د یگری علیه وی منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، پیرو اظهارات مجدد میرشاد ماجدی، لازم است با ذکر چند نکته به ایشان یادآور شویم که جای انتقادهای به قول ایشانه دلسوزانه در رسانه‌ها نیست و بنا بر مصلحت صرفا یادآوری کلی برخی اتفاق‌ها کافی به نظر می‌رسد:

۱ – میرشاد ماجدی، با سابقه فقط چند دقیقه، بازی در جام باشگاه‌های آسیا در حالی برای مقبولیت خود پای آن افتخار را به میان می‌کشد که انگار فراموش کرده، سرمربی و مربی آن تیم قهرمان همین سرپرست و سرمربی امروز تیم استقلال بودند! از سوی دیگر او طوری از سفرهای ۴۴ نفره تیم فعلی صحبت می‌کند که گویا به یاد ندارد در دوره مسئولیت او، تیم استقلال در بعضی مواقع با بیش از ٨٠ نفر به سفر می‌رفت!

٢ – میرشاد ماجدی حتما به یاد دارد که در سفر تیم استقلال به اصفهان جهت دیدار با ذوب‌آهن در فصل ٩٣ – ٩٢ کدام فرد با بلیت و کارت پرواز یکی از بازیکنان غایب با ظاهر و شرایط آنچنانی سوار بر هواپیمای تیم شد! امیدواریم توجیه وی این نباشد که مسئولیت بلیت های هواپیما بر عهده شخص دیگری بود که آنوقت خواهیم پرسید حضور فیزیکی شما در همه آن صحنه‌های سفر اصفهان و اردوی کیش چه فایده و الزاماتی برای باشگاه استقلال داشت؟!

٢ – ماجدی، قطعا اتفاق‌های اردوی کیش در اسفند سال ٩٢ و اردوی ترکیه در تیر سال ٩٣ را به یاد دارد! رخدادهایی که اگر روند حاشیه‌سازی او ادامه یابد، می‌توان به تحلیل و بررسی آن پرداخت. دلیل اشاره باشگاه به این موارد فقط به اظهار نظر ماجدی درباره الزامات اردوهای شبانه روزی مربوط می‌شود.

٣ – سرپرست سابق در طول فصل گذشته به کرات در سفرهای شخصی تایلند، ترکیه و … حضور داشتند. با این شرایط، دلیل انتقاد وی از عدم حضور بعضی از مربیان استقلال در شرایط فعلی منصفانه به نظر نمی‌رسد!

۴ – ماجدی درباره رتبه جهانی سایت رسمی باشگاه استقلال صحبت کرده است. یک بحث تخصصی که در صلاحیت او نیست اما اگر روزی فرا برسد که شغل دوم و پنهانی برخی مسئولان اجرایی فوتبال ایران، خبرنگاری نباشد و اخبار مهم و داغ تیم به جای راپورت مخفیانه به یک رسانه خاص در سایت رسمی باشگاه منتشر شود، بدون تردید رتبه جهانی رسانه باشگاه ارتقاء می‌یابد!

بهتر است میرشاد ماجدی بداند که بودجه سالیانه اداره سایت باشگاه معادل کمتر از ٣٠ درصد قرارداد ایشان در فصل گذشته است! همچنین به یاد داریم که افکار عمومی و هواداران با میزان آرایی که شما در انتخابات شورای شهر کسب کردید، جایگاه واقعی افراد را تعیین کردند و این عین دموکراسی بود!

اگر آقای ماجدی مایل بودند از عملکرد دوران سرپرستی خود خاطرات بیشتری برای ایشان نقل کنیم، به صورت حضوری در محل باشگاه استقلال خدمت ایشان خواهیم بود که به دلیل نامناسب بودن این خاطرات پیشاپیش از عدم انتشار آنها پوزش می‌طلبیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت