سرزمین اچ دی ads
خانه / فوتبال ایران / تیم ملی / کارلوس کی‌روش؛ برای دیدار مقابل هند تمرکز کامل داریم/ هدف ما صدرنشینی است

کارلوس کی‌روش؛ برای دیدار مقابل هند تمرکز کامل داریم/ هدف ما صدرنشینی است

کارلوس کی‌روش؛ برای دیدار مقابل هند تمرکز کامل داریم/ هدف ما صدرنشینی است

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به دیدار برابر هند، از شناخت کامل این تیم خبر داد و گفت: برای دیدار برابر هند تمرکز کامل داریم و به دنبال کسب ۳ امتیاز هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، کارلوس کی‌روش در حاشیه آخرین تمرین تیم ملی پیش از سفر به هندوستان در جمع خبرنگاران گفت: ما دو نیمه مقابل هند و گوام داشتیم که نیمه اول مقابل گوام را به پیروزی رسیدیم و در حال حاضر به فکر نیمه دوم مقابل هند هستیم. ما با تمرکز کامل به هند سفر خواهیم کرد و به دنبال ۳ امتیاز این بازی در آنجا هستیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: عمان هم بازی دشواری مقابل گوام خواهد داشت و ما تنها هدف‌مان این است که قبل از دیدار مقابل عمان به صدر جدول صعود کنیم.

کارلوس کی‌روش در خصوص شناخت خود از تیم هند نیز گفت: بازی هند مقابل عمان را تماشا کردیم، عمان بازی دشواری را برابر این تیم انجام داد و اگر گل زود هنگام را دریافت نمی‌کرد شرایط فرق می‌کرد ولی ما امیدوار هستیم که بتوانیم مقابل هند با یک بازی منطقی و حساب شده سه امتیاز را از آن خود کنیم.

وی با اظهار خوشحالی از آمادگی و رفع مصدومیت چند بازیکن گفت: بهترین خبر برای من در حال حاضر آمادگی آزمون، جلال حسینی و عالیشاه است و خوشحالم که آنها به شرایط آمادگی خوبی دست پیدا کردند.

سرمربی تیم ملی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم در جدال با هند پیروز باشیم و بتوانیم با کسب سه امتیاز صعود خود را به صدر جدول هموار کنیم.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *