سرزمین اچ دی ads
خانه / فوتبال ایران / عمومی / ولاسکو: عاشق ایران هستم/ کواچ: می‌خواهیم با برد زمین را ترک کنیم

ولاسکو: عاشق ایران هستم/ کواچ: می‌خواهیم با برد زمین را ترک کنیم

رقابتهای جام جهانی والیبال – ژاپن؛


ولاسکو: عاشق ایران هستم/ کواچ: می‌خواهیم با برد زمین را ترک کنیم

خولیو ولاسکو در نشست خبری سرمربیان شش تیم حاضر در مرحله نخست رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۵ والیبال که در شهر هاماماتسو برگزار شد، گفت: عاشق ایران هستم. به گزارش خبرگزاری مهر، نشست خبری سرمربیان تیم‌های حاضر در شهر هاماماتسو که برای برگزاری مرحله نخست رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۵ والیبال به این شهر آمده‌اند امروز دوشنبه، ۱۶ شهریورماه برگزار شد. در این نشست سرمربیان تیم‌های ایران، آرژانتین، روسیه، لهستان، تونس و ونزوئلا حضور داشتند.
خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین که در بازی نخست باید برابر ایران قرار بگیرد در این نشست اظهار داشت: بازی اول برابر ایران برای ما دشوار است، چون همانطور که همه می‌دانید ایران تیم قدرتمندی است که نتایج خوبی را نیز در لیگ جهانی امسال کسب کرد. سال گذشته، آرژانتین در مسابقات جهانی ۳ بر صفر از ایران شکست خورد اما امیدوارم که این بار شاهد پیشرفت بیشتری در تیمم باشم و بتوانیم در حد و اندازه ایران ظاهر شویم. برای من این بازی خیلی خاص است، چون من قبلاً مربی ایران بودم ضمن اینکه من عاشق ایران هستم و تیم ملی این کشور تیم مورد علاقه من است.
اسلوبودان کواچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: ولاسکو، مربی سابق ایران بود و بازیکنان من را به خوبی می‌شناسد. به نظر من، آرژانتین تیم بسیار خوب و قدرتمندی است و والیبال را خوب بازی می‌کند. به هر حال ما هم نهایت تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا با موفقیت زمین را ترک کنیم.
ولادیمیر آلکنو، سرمربی تیم ملی والیبال روسیه عنوان کرد: مسابقات سخت و مهمی در پیش است و کار سختی در این تورنمنت داریم.
مکاور فتحی، سرمربی تیم ملی والیبال تونس هم درخصوص رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۵ خاطرنشان کرد: بازی اول ما برابر قهرمان جهان یعنی لهستان است. باید خیلی خوش شانس باشیم که یک بازی رسمی را مقابل قهرمان جهان برگزار می‌کنیم. باید از این بازی نهایت استفاده را ببریم. امیدوارم تیم من تجربه حاصل از این بازی را به کار بگیرد و والیبال تکنیکی را خوب بیاموزد.
استفان آنتیگا، سرمربی تیم ملی والیبال لهستان اظهار داشت: تونس اسپکرهای قدرتمندی دارد. من بازیکنان تونس را به طور کامل نمی‌شناسم. به هر حال می‌دانم که بازی اول بسیار مهم است و باید شروع خوبی را رقم بزنیم. پس نهایت تلاش خود را خواهیم کرد.
ناچی وینچنزو، سرمربی تیم ملی والیبال ونزوئلا هم در این نشست خبری گفت: رقابتهای سختی در این دوره از مسابقات با حریفان داریم، اما تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا از بازی اول عملکرد خوبی داشته باشیم. امیدوارم در پایان مسابقات با رضایت ژاپن را ترک کنیم.

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *