پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9016 16 شهریور 1394 ساعت [ 23:01 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حمایت وزیر ورزش و فرهنگ اسپانیا از پیکه

پس از سرمربی و برخی از بازیکنان تیم ملی اسپانیا، وزیر ورزش و فرهنگ این کشور نیز از مدافع میانی بارسلونا حمایت کرد.

حمایت وزیر ورزش و فرهنگ اسپانیا از پیکه

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اینیگو مندس دبیگو، وزیر ورزش، آموزش و فرهنگ اسپانیا از جرارد پیکه، مدافع ماتادورها به خاطر مورد بی‌مهری واقع شدن از سوی هواداران تیم ملی اسپانیا حمایت کرد و او را بازیکنی فوق‌العاده دانست.

هو شدن پیکه در بازی دوستانه ماه آوریل اسپانیا برابر کاستاریکا در شهر لئون، شنبه شب در بازی ماتادورها برابر اسلواکی در شهر اویه‌دو در مرحله مقدماتی یورو 2016 تکرار شد که این مسئله اعتراض اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی اسپانیا را به همراه داشت.

وزیر ورزش، آموزش و فرهنگ اسپانیا نیز به حمایت از مدافع بارسلونا پرداخت، کسی که ظاهراً دارد تاوان اظهارات جنجالی اخیرش درباره ناکامی رئال‌مادرید در فصل گذشته و هو شدن سرود تیم ملی اسپانیا در فینال جام حذفی فوتبال این کشور را می‌دهد.

اینیگو مندس دبیگو در این خصوص به یکی از شبکه‌های تلویزیون اسپانیا گفت: پیکه بازیکن بزرگی است. زمانی که بازیکنی پیراهن تیم ملی را می‌پوشد سزاوار احترام است. به نظر من هو کردن در مجموع کار ناپسندی است. به سرودهای ملی، نمادها و بازیکنان باید احترام گذاشته شود و من از هواداران تقاضا می‌‌کنم هیچ‌کسی را هو نکنند.

هو شدن پیکه توسط هواداران تیم ملی اسپانیا بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های این کشور داشته، طوری که فدراسیون فوتبال اسپانیا را مجاب کرده است برای جلوگیری از تکرار چنین سناریویی در بازی بعدی ماتادورها که دیداری دوستانه برابر انگلیس است، محل این بازی از شهر مادرید به شهر آلیکانته تغییر دهد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت