پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9021 16 شهریور 1394 ساعت [ 23:06 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

توضیح سازمان لیگ در مورد رقم قرارداد برانکو، باقری و نویدکیا

سازمان لیگ فوتبال ایران درباره انتشار قرارداد بازیکنان لیگ برتری، رقم قرارداد برانکو ایوانکویچ، دستیاران خارجی او، کریم باقری و محرم نویدکیا توضیح داد.

توضیح سازمان لیگ در مورد رقم قرارداد برانکو، باقری و نویدکیا

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت سازمان لیگ، قراداد بازیکنان لیگ برتر از سوی باشگاه‌ها به سازمان لیگ فوتبال ارائه شده است ومسئولیت صحت و سقم و راستی‌آزمایی آن برعهده خود باشگاه‌هاست ضمن اینکه در صورت هرگونه اختلاف و شکایت طرفین قرارداد، ملاک عمل کمیته انضباطی و ارکان قضایی فدراسیون فوتبال همین قراردادها است.

هر قرارداد شامل سه نسخه است که یک نسخه از آن نزد بازیکن یا کادر فنی، یک نسخه نزد باشگاه و نسخه سوم نیز بعد از ثبت در هیئت فوتبال استان مربوطه برای ثبت به سازمان لیگ و دستگاه‌های نظارتی داده می‌شود. با توجه به جوانگرایی در لیگ، بازیکنان جوانتر مبالغ کمتری دریافت کرده‌اند اما به هر حال همه قراردادها از سوی باشگاه‌ها منعقد می‌شود.

روابط عمومی سازمان لیگ در مورد قرارداد برانکو ایوانکوویچ و دو دستیار خارجی وی و همچنین کریم باقری عنوان کرد: رقم‌های اعلام شده قبلی برای مدت یک فصل و نیم بوده است که پس از اصلاح، مبلغ قرارداد یک‌ساله آنها به روی وب سایت سازمان لیگ قرار داده شده است. قرارداد محرم نویدکیا با باشگاه سپاهان نیز به گونه‌ای است که در ازای حضور در هر مسابقه این تیم مبلغ 45 میلیون تومان دریافت خواهد کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت