پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9031 17 شهریور 1394 ساعت [ 8:20 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۱۶ :برد آلمان برابر اسکاتلند

برتری آلمان در یک بازی جذاب و فرار ثانیه‌های پایانی پرتغال، مهم‌ترین اتفاقات دور جدید مقدماتی یورو ۲۰۱۶ بود.

رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۱۶ :برد آلمان برابر اسکاتلند

 

تیفوسی : به گزارش خبرگزاری تسنیم، آلمان در ادامه پیروزی‌های متوالی خود، 3 بر2 اسکاتلند را شکست داد و با 19 امتیاز به صدرنشینی در گروه چهارم رقابت‌های مقدماتی یورو 2016 ادامه داد.

در این بازی که به میزبانی اسکاتلند در گلاسکو انجام شد، ابتدا توماس مولر در دقیقه 18 به روند بی‌مهار گلزنی خود در فصل جاری ادامه داد و قهرمان جهان را پیش انداخت اما 10 دقیقه متس هوملس به اشتباه دروازه آلمان را گشود و بازی را به تساوی کشاند.

مولر در دقیقه 34 گل دوم خود و تیمش را زد.

مک‌آرتور در فاصله دو دقیقه مانده به پایان وقت قانونی نیمه‌اول دوباره تساوی را بر روند رقابت حکمفرما کرد.

سرانجام ایلکای گوندوگان ترکیه‌ای‌الاصل در دقیقه 54 گل سوم آلمان را به ثمر رساند تا ژرمن‌ها با برتری 3 بر 2، 19 امتیازی شده و در آستانه صعود قرار بگیرند.

اسکاتلند هم با این شکست رسما از صعود مستقیم قطع امید کرد.

در دیگر بازی‌های گروه چهارم، جمهوری ایرلند با یک گل گرجستان را برد و لهستان 8 بر یک جبل‌الطارق را خرد کرد.

در گروه چهارم پس از 8 دور مسابقه، رقابت برای دو سهمیه صعود مستقیم بین آلمان 19، لهستان 17 و جمهوری‌ایرلند 15 امتیازی در جریان است و اسکاتلند 11، گرجستان 6 وجبل‌الطارق صفر امتیازی در رده‌های بعدی قرار دارند.

در بازی‌های گروه ششم، مجارستان و ایرلند شمالی به تساوی یک بریک رسیدند، فنلاند یک بر صفر جزایرفارو را برد و رومانی در زمین خودش با یونان به تساوی بدون گل رضایت داد.

در جدول رده‌بندی این گروه، ایرلند‌شمالی با 17 امتیاز در آستانه تجربه اولین تورنمنت بزرگ خود از جام‌جهانی 1982 است و پس از این تیم صدرنشین، رومانی با 16 امتیاز، مجارستان 13 و حتی فنلاند 10 امتیازی هنوز شانس صعود مستقیم یا حضور در پلی‌اف را دارند اما جزایر فارو با 6 و یونان، قهرمان یورو 2004 با 3 امتیاز از بختی برای صعود برخوردار نیستند.

در گروه نهم، پرتغال به سختی با گل میگوئل ولوسو در وقت‌های تلف شده در خانه آلبانی سختکوش پیروز شد و بازی خانگی ارمنستان مقابل دانمارک گلی نداشت.

در جدول تنها گروه 5 تیمی رقابت‌ها، پرتغال با 15، دانمارک با 12 و آلبانی با 11 امتیاز، دو سهمیه صعود مستقیم و تیم حاضر در پلی‌اف را از بین خود معرفی خواهند کرد و ارمنستان با 2 و صربستانی که با کسر 3 امتیاز از سوی یوفا مواجه شده با یک امتیاز حذف شده‌اند.

انتهای پیام/
R7879/P35350

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت