خانه / اخبار سایر ورزش ها / شکست قاسم رضایی در فینال : کاروان ایران همچنان در حسرت طلا
نماینده وزن ۹۸ کیلوگرم تیم ملی کشتی ایران در فینال رقابتهای جهانی ۲۰۱۵ آمریکا با شکست برابر حریف قدرتمند ارمنستانی به مدال برنز بسنده کرد.

شکست قاسم رضایی در فینال : کاروان ایران همچنان در حسرت طلا

شکست قاسم رضایی در فینال : کاروان ایران همچنان در حسرت طلا

http://media.mehrnews.com/d/2015/09/08/3/1824648.jpg

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم رضایی قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن در فینال وزن ۹۸ کیلوگرم رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی جهان که در سالن آرلینس آرنا شهر لاس وگاس آمریکا در جریان است، صبح امروز رودرروی «آرتور الکسانیان» ارمنستانی و قهرمان رقابتهای جهانی ۲۰۱۴ قرار گرفت و با نتیجه ۳ بر صفر در برابر این حریف توانمند شکست خورد. بدین ترتیب وی با وجود کسب مدال نقره توانست سهمیه المپیک را نیز کسب کند.

فرنگی کار وزن ۹۸ کیلوگرم کشورمان پیش از این پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل مگومدوف از روسیه با نتیجه ۴ بر ۲ به برتری دست یافت و در دور سوم دانیل کابررا از کوبا قهرمان پان آمریکن و جوانان جهان را با نتیجه ۵ بر صفر شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. رضایی در این دیدار به رغم آسیب دیدگی از ناحیه ابرو با نتیجه ۴ بر صفر به برتری رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله نیز مقابل الیس گوری قهرمان جهان از بلغارستان با نتیجه ۳ بر صفر به برتری رسید و به فینال رسید.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *