پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9063 18 شهریور 1394 ساعت [ 8:27 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برنز قادریان، تنها مدال تیم فرنگی در روز دوم

فرنگی‌کار وزن ۸۰ کیلوگرم کشورمان به مدال برنز دنیا دست یافت

یوسف قادریان

برنز قادریان، تنها مدال تیم فرنگی در روز دوم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دارنده مدال طلای آسیا در روز دوم مسابقات جهانی کشتی که در لاس‌وگاس برگزار می‌شود برابر حریف قزاقستانی خود به برتری رسید تا مدال برنز جهان را از خود کند.

یوسف قادریان

در 80 کیلوگرم یوسف قادریان پس از استراحت در دور اول در دور دوم با ژیونگ بی مک‌مور از ساموآ مصاف داد و در نهایت با نتیجه 11 بر صفر این حریف خود را شکست داد. وی در دور بعد با کیم از کره جنوبی مصاف داد و با نتیجه 8 بر صفر به برتری رسید تا راهی مرحله نیمه نهایی مسابقات شود. قادریان در نیمه نهایی با نتیجه 3 بر 3 و در ثانیه‌های آخر شکست خورد تا از رسیدن به فینال مسابقات باز بماند. وی در دیدار رده‌بندی به مصاف دیلماخمدوف از قزاقستان رفت و در نهایت با نتیجه 2 بر صفر این حریف خود را شکست داد تا به مدال برنز جهان برسد.

در مسابقات روز دوم افشین بیابانگرد در 71 کیلوگرم و مهدی علیاری در 130 کیلوگرم از دور مسابقات کنار رفتند. حمید سوریان نیز در 59 کیلوگرم مقابل حریف خود با ناداوری شکست خورد تا راهی گروه شانس مجدد شود. سوریان در گروه شانس مجدد نیز مقابل حریف کره شمالی خود باخت تا مدال برنز و سهمیه المپیک را نیز از دست بدهد.

در روز اول مسابقات نیز قاسم رضایی به مدال نقره وزن 98 کیلوگرم دست پیدا کرد. سعید عبدولی هم ئدر وزن 75 کیلوگرم پنجم شد و مهدی زیدوند از دور مسابقات حذف شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت