خانه / اخبار فوتبال ایران / فوتسال / تیم ملی / شمسایی در گفتگو با مهر: حضور در تیم ملی فوتسال از نظر من تمام شده است/ دنبال رکورد نیستم

شمسایی در گفتگو با مهر: حضور در تیم ملی فوتسال از نظر من تمام شده است/ دنبال رکورد نیستم

شمسایی در گفتگو با مهر: حضور در تیم ملی فوتسال از نظر من تمام شده است/ دنبال رکورد نیستم

تیفوسی : سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی می‌گوید دیگر دوست ندارد درباره حضورش در تیم ملی فوتسال صحبت کند. وی همچنین تاکید کرد این موضوع برایش تمام شده و حتی اگر خسوس هم نیاید به تیم ملی فکر نمی‌کند.

وحید شمسایی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره اینکه رئیس کمیته فوتسال اعلام کرده بود اگر «خسوس کاندلاس» پاسخش را تا روز سه شنبه ندهد، وحید شمسایی را به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب خواهد کرد، گفت: دیگر دوست ندارم درباره این موضوع صحبت کنم. از همان روزی که آقای منوچهری (رئیس شرکت تاسیسات دریایی) قبول نکرد که به صورت همزمان در تیم ملی هم باشم، از نظر من همه چیز تمام شده است. برای تیم ملی هم با تمام وجود آرزوی موفقیت دارم.

وی درباره اینکه اگر افتخاری بتواند هیات رئیسه فدراسیون فوتبال را راضی به حضور همزمانش در تیم ملی و تاسیسات کند آنوقت وضعیتش چطور می‌شود، گفت: من از روز اول هم گفته بودم که تابع نظر بزرگان هستم. نمی‌خواهم اتفاقی بیفتد که تیم ملی یا تیم تاسیسات ضرر کند. من دیگر صحبتی با افتخاری نداشته‌ام.

سرمربی تاسیسات درباره دیدار این هفته تیمش با مقاومت البرز هم خاطرنشان کرد: مقاومت تیم سرسختی است. ما قبل از شروع لیگ هم دو بازی دوستانه با آنها داشتیم که به سختی توانستیم پیروز شویم. در هر صورت در این بازی برای سه امتیاز به زمین می‌رویم.

شمسایی درباره رکورد نباختن تاسیسات در این فصل، یادآور شد: من دنبال رکورد نیستم. با احتساب مسابقات فصل گذشته ۲۶ هفته است که شکست نخورده‌‌ایم و این تاریخی‌ترین نباختن است. رکوردها همه اش خاطره است و اصلا مهم نیست. هر مربی‌ای حاضر است ۱۰ باخت بیاورد ولی در نهایت قهرمان لیگ شود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *