سرزمین اچ دی ads
خانه / فوتبال ایران / تیم ملی / برنامه تیم ملی فوتبال ایران بعد از بازی با هند مشخص شد

برنامه تیم ملی فوتبال ایران بعد از بازی با هند مشخص شد

برنامه تیم ملی فوتبال ایران بعد از بازی با هند مشخص شد

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران پس از پیروزی برابر هند راهی امارات می شوند تا برای سفر به گوام اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران بعد از بازی برابر هند به دو گروه تقسیم شدند. یک گروه شامل آندرانیک تیموریان، اشکان دژاگه، پژمان منتظری و احسان حاج صفی ساعاتی پس از پایان بازی بامداد چهارشنبه به قطر سفر کردند تا به تیمهای باشگاهی خود اضافه شوند. حاج صفی هم از دوحه به آلمان سفر کرد.

سایر بازیکنان و اعضای کادر فنی هم امروز ساعت 10:30 به وقت هند عازم دوبی شدند. اوسیانو، دن گاسپار و دکتر دیه گو همراه علیرضا حقیقی، سردار آزمون و سعید عزت اللهی در دوبی از دیگر اعضای تیم جدا شده و به تهران سفر کردند.

مابقی بازیکنان و اعضای کادر فنی جهت انجام فرایند اخذ ویزای گوام در دوبی ماندند تا فردا با حضور در سفارت آمریکا این مراحل را طی کنند. این بخش از ملی پوشان فردا شب به تهران باز خواهند گشت.

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی هم ضمن همراهی ملی پوشان در دوبی، ساعاتی را جهت بازدید از کمپ‌های تمرینی این شهر خواهد گذراند و جمعه به تهران باز خواهد گشت.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *