خانه / خبرهای فوتبال خارجی / بکام در آمریکا به دنبال ورزشگاه می‌گردد

بکام در آمریکا به دنبال ورزشگاه می‌گردد

بکام در آمریکا به دنبال ورزشگاه می‌گردد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیوید بکام، ستاره پیشین فوتبال انگلیس پس از اینکه در پایان مدت قراردادش با لس‎آنجلس گلکسی، مجوز خرید یک تیم در لیگ‌حرفه‌ای آمریکا را به دست آورد، دست روی منطقه میامی گذاشت و حالا قصد انتخاب یک استادیوم برای تیم جدیدش را دارد.

در این شرایط ورزشگاه «اورنج بال» استادیوم سابق«میامی دلفین» اصلی‌ترین گزینه برای معرفی شدن به عنوان میزبان بازی‌های تیم اهل میامی بکام در سال 2018 است.

دان گاربر، مدیر لیگ حرفه‌ای آمریکا با ابراز اطمینان از ثمربخش بودن تلاش‌های ستاره پیشین منچسریونایتد گفت: به سختی در حال تلاش برای ساخت استادیومی جدید هستیم و این پروسه، 12 تا 15 ماه به طول می‌انجامد.در حال مذاکره با مسئولان منطقه میامی برای ساخت استادیوم جدید هستیم و در مورد انتخاب یک مکان خاص تا حدود زیادی به نتیجه رسیده‌ایم.

بکام پس از تبدیل شدن به یکی از اولین ستارگان دوران معاصر لیگ‌حرفه‌ای آمریکا در سال 2007، طبق بند موجود در قراردادش اجازه یافت در دوران بازنشستگی، مالکیت یک تیم را بخرد و رئیس باشگاه شود.

با استناد به این اظهاران گاربر، بکس هنوز در آمریکا محبوب است: او در چند سال اخیر از اینجا دور بوده اما ما هنوز درباره‌اش حرف می‌زنیم. دیوید قسمت عمده‌ای از تاریخ ماست و اگر سال 2007 به کشور ما نمی‌آمد، حالا MLS اوضاع چنین خوبی نداشت.

گاربر در بخشی از صحبت‌هایش به انجام مذاکرات برای برگزاری رقابت‌هایی با حضور تیم‌های لیگ‌برتر انگلیس و لیگ حرفه‌ای آمریکا خبر داد.

گویا گاربر انتظار دارد سفرهایی بیشتر از مسافرت‌های پرتعداد تیم‌های انگلیس در تعطیلات‌شان به آمریکا صورت بگیرد و تعاملات در سطح گسترده‌تری ادامه یابد. او از احتمال انجام چند بازی هر فصل لیگ‌برتر انگلیس در آمریکا خبر داد.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *