خانه / خبرهای فوتبال خارجی / ورزشگاه ملی انگلیس، خانه جدید دو تیم لندنی
epllogo

ورزشگاه ملی انگلیس، خانه جدید دو تیم لندنی

ورزشگاه ملی انگلیس، خانه جدید دو تیم لندنی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اتحادیه فوتبال انگلیس به دو تیم‌های چلسی و تاتنهام پیشنهاد داد هنگام شروع عملیات بازسازی ورزشگاه‌های‌شان، بازی‌های خانگی خود را در ومبلی، استادیوم ملی جزیره انجام دهند.

شروع پروژه وسعت دادن به ورزشگاه استمفورد بریج از سال آینده شروع می‌شود و چلسی تا زمان بهره‌برداری از استادیوم بارسازی شده‌اش تا سال 2020 بدون ورزشگاه خواهد بود.

از سوی دیگر تاتنهام هم از فصل 2019-2018 با بازسازی وایت‌هارت‌لین مواجه می‌شود.

مارتین گلن، مدیراجرایی اتحادیه فوتبال انگلیس پیشنهاد داده دو تیم تا زمان تکمیل بازسازی استادیوم‌های‌شان، مسابقات خانگی خود را در ومبلی انجام دهند.

وی در این باره گفت: نمی‌توانم از زبان باشگاه‌ها حرف بزنم اما اگر تاتنهام و چلسی از این طرح استقبال کنند، ما شرایط بازی در ومبلی را برای‌شان فراهم می‌کنیم. برای کمک آماده‌ایم  و می‌توانیم اتحادیه را به گرفتن پول اندک و خدمات بهتر بابت در اختیار گرفته شده استادیوم ملی از سوی دو تیم ترغیب کنیم. برگزاری یک مسابه فوتبال دریک استادیوم بیش از اجرای کنسرت و تفریحاتی از این قبیل سودآور است.

گلن خاطرنشان کرد: مالک استادیوم ملی هستیم و می‌توانیم راهکارهای جدیدی برای استفاده بهینه‌تر از این چمن به وجود بیاوریم.ما درباره فوتبال نظر مثبتی داریم. در مورد باشگاه خاصی صحبت نمی‌کنم اما ما طرفدار افزایش گنجایش استادیوم‌ها هستیم و برای تکمیل فرایند از میزبانی ومبلی برای تیم‌های بدون استادیوم استقبال می‌کنیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *