پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9127 19 شهریور 1394 ساعت [ 22:04 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مظلومی: مشکلی با افشارزاده ندارم امابه هیچ‎کس اجازه دخالت نمی‎دهم

سرمربی تیم فوتبال استقلال باتاکید براینکه اجازه دخالت به هیچکس را نمی دهد، گفت: با علم به اینکه جام حذفی جای هیچ اشتباهی نیست، رسیدن به قهرمانی در کوتاه‎ترین راه ممکن را هدف خود قرار داده‌ایم.

مظلومی: مشکلی با افشارزاده ندارم امابه هیچ‎کس اجازه دخالت نمی‎دهم

سرمربی تیم فوتبال استقلال باتاکید براینکه اجازه دخالت به هیچکس را نمی دهد، گفت: با علم به اینکه جام حذفی جای هیچ اشتباهی نیست، رسیدن به قهرمانی در کوتاه‎ترین راه ممکن را هدف خود قرار داده‌ایم.

به گزارش خبرنگار مهر، پرویز مظلومی در آستانه دیدار دو تیم استقلال تهران و شهرداری سمنان در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی امروز پنجشنبه با حضور در نشست خبری اظهار داشت: مسابقات جام حذفی جای هیچ گونه اشتباهی نیست چرا که یک اشتباه باعث کنار رفتن یکم تیم از گردونه مسابقات می شود.

وی تصریح کرد: با این حال و با علم به این موضوع و حساسیت دیدارهایی که در پیش داریم، هدف گذاری کرده ایم که در کوتاه ترین راه ممکن به جام قهرمانی برسیم.

سرمربی تیم استقلال با تاکید بر اینکه شهرداری سمنان تیمی تقریبا ناشناخته است، خاطرنشان کرد: اما آنچه مسلم است این تیم مصمم و با انگیره برابر ما قرار خواهد گرفت چون به هر حال استقلال تیمی بزرگ است. برای شهرداری سمنان احترام قایل هستیم و این تیم را دست کم نمی گیریم.

وی با بیان اینکه طی این مدت استقال تمام نفرات خود را به طور کامل در اختیار نداشت و با ترکیبی نصف و نیمه تمریناتش را پیگیری کرد، در پاسخ به این سئوال که آیا از ملی‌پوشان بزرگسال و امید، استفاده خواهید کرد یا خیر؟ گفت: ملی‌پوشان بزرگسال‎مان که تازه امشب به جمع ما اضافه می‌شوند و امیدها هم در تمرینات حاضر خواهند شد و ما باید در ابتدا شرایط و وضعیت جسمی آنها را بسنجیم و سپس در این خصوص تصمیم بگیریم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا ریسک خواهید کرد و از دو ملی‌پوش بزرگسال‌تان استفاده خواهید کرد؟ گفت: باید شرایط را طوری آماده کنیم تا ببینیم می‌توانیم از آنها استفاده کنیم یا خیر. درست است که آنها در کوران بازی‌ها بوده‌اند اما باید بپذیریم که خسته هم هستند و باید استراحت کنند.

سرمربی تیم استقلال تهران در پاسخ به این سئوال که سه بازی سنگین را در پیش رو خواهید داشت، آیا ملی‌پوشان‌تان می‌توانند با یک ریکاوری خوب به این بازی‌ها برسند؟ گفت: ما چند بازی سنگین را باید پشت هم برگزار کنیم و پس از بازی با شهرداری سمنان، به تبریز رفته، مقابل گسترش فولاد بازی کنیم و سپس مقابل نفت تهران و پس از آن باید در مقابل راه‌آهن بازی کنیم؛ بنابراین باید تمریناتمان را طوری انجام دهیم که بازیکنانمان هم سلامت باشند و هم با آمادگی کامل در این بازی‌ها حاضر شوند.

وی در خصوص وضعیت کرار و اینکه گفته شده است مظلومی به شدت از این بازیکن حمایت می‌کند گفت: من از تمام بازیکنانم حمایت می‌کنم شاید اگر به جای کرار، بازیکن دیگری در این شرایط قرار می‌گرفت، تا این اندازه سر و صدا پیدا نمی‌کرد. کرار بازیکن خوبی است، تمرینات خوبی را هم انجام داده و حتی جریمه هم شد و ما او را در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار دادیم تا هر تصمیمی که در خصوص او می‌خواهند بگیرند، اما بازیکنان بزرگ تیم مثل رحمتی و دیگران از ما خواستند که این بازیکن را ببخشیم تا برگردد و در تمرینات حاضر شود و باشگاه هم دستور داد که او برگشت و در کنار دیگر بازیکنان تمرین کرد.

وی در پاسخ به این سئوال که گفته شده است شما با هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه اختلاف دارید، گفت: من هیچ اختلافی با هیچ‌کسی ندارم و تابع هیات مدیره و مدیرعامل بوده و کارمند باشگاه هستم، اما در حوزه فنی، اجازه دخالت در کارم را نمی‌دهم و همانطور که به همه احترام می‌گذارند، دیگران هم باید به من احترام بگذارند و هیچ مشکلی هم با اعضای هیات مدیره نداشته و نخواهم داشت.

سرمربی تیم استقلال تهران در ادامه خاطرنشان کرد: وظیفه من این است که در حوزه فنی نتایج خوبی کسب کنم و تمام تلاش خود را به همراه بازیکنانم می‌کنم تا به این مهم دست پیدا کنم.

مظلومی در پایان و در پاسخ به این سئوال که آیا شناختی از تیم شهرداری سمنان دارید؟ گفت: هیچ شناختی از تیم حریف ندارم و برای اولین بار است که با چنین تیمی آشنا می‌شوم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت