پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9129 19 شهریور 1394 ساعت [ 22:11 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی؛ ورود قهرمان و نبرد استقلال با حریفی ناشناخته/چه تیم قربانی می‌شود

تیفوسی : بیست و نهمین دوره رقابتهای جام حذفی با ورود قهرمان دوره گذشته و تیم‌های مدعی استقلال تهران، سپاهان اصفهان و فولادخوزستان با جذابیت بیشتری ادانه پیدا می‌کند.

یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی؛ ورود قهرمان و نبرد استقلال با حریفی ناشناخته/چه تیم قربانی می‌شود

تیفوسی : بیست و نهمین دوره رقابتهای جام حذفی با ورود قهرمان دوره گذشته و تیم‌های مدعی استقلال تهران، سپاهان اصفهان و فولادخوزستان با جذابیت بیشتری ادانه پیدا می‌کند.

به گزارش خبرنگار مهر، روز سوم از مرحله یک‌شانزدهم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور فردا جمعه با برگزاری پنج مسابقه پیگیری می‌شود که در تهران استقلال میزبان تیم ناشناخته شهرداری سمنان است. آبی‌پوشان تهرانی که در این مدت زیر سایه حاشیه سازی جاسم کرار، خبر جدایی ریوالدو و غیاب ملی‌پوشان خود، تمرینات آماده‌سازی را پیگیری کردند، فردا درحالی میزبان نماینده استان سمنان هستند که پرویز مظلومی روی موفقیت تیمش در این جام حساب ویژه‌ای باز کرده است.

قطعا دست‌کم گرفت شهرداری سمنان آنهم در روزی که شاید استقلال از وجود ملی‌پوشان خود بهره نبرد و یا آنها را با خستگی به میدان بفرستد، ممکن است باعث رقم خوردن اتفاقی جبران ناپذیر برای این تیم شود، به همین دلیل سرمربی استقلال از تمام توانش در این بازی بهره می‌برد.

در این روز یک دیدار دیگر هم در تهران برگزار می‌شود که راه‌آهن برابر منطقه آزاد کیش به میدان می‌رود. راه‌آهنی که پیش از آغاز لیگ پانزدهم نتوانستند به خوبی برنامه‌های آماده‌سازی را پیگیری کنند، قطعا از تعطیلی لیگ بهترین بهره را برده‌اند تا با شرایطی مناسب‌تری این رقابتها را ادامه دهند. هرچند مدیران جدید راه‌آهن روی جام حذفی حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند اما این بازی هم می‌تواند دیداری رسمی و هم یک بازی تدارکاتی برای شاگردان فرهاد کاظمی محسوب شود.

در اصفهان دو تیم سپاهان و ذوب‌آهن در یک روز باید از میهمانات دسته پائینی پذیرایی کنند، به همین دلیل سپاهان در ورزشگاه خانگی صفائیه پذیرای سفیر آبیک قزوین است و ذوب‌آهن مدافع عنوان قهرمانی در فولادشهر از بادران تهران که تیمی ناشناخته است، پذیرایی خواهد کرد.

در دیگر بازی این روز هم فولادخوزستان به مصاف ایثار جیرفت می‌رود. تیم فولاد هم که لیگ را با نتایج خوبی آغاز نکرده، از تعطیلات لیگ برای آماده‌سازی بهتر تیمش استفاده کرد و حالا دیدار با ایثار جیرفت هم می‌تواند یک دیدار تدارکاتی مناسب برای رسیدن به آمادگی بیشتر این تیم باشد.

حال باید دید تیم‌های مدعی استقلال و راه‌آهن تهران، ذوب‌آهن و سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان می‌تواند جام بیست و نهم را بدون مشکل آغاز کنند و یا روز سوم مرحله یک‌‌شانزدهم نهایی، یک قربانی بزرگ خواهد گرفت. تا به امروز تیم‌های تراکتورسازی تبریز، سیاه‌جامگان مشهد و استقلال خوزستان به خاطر انصراف حریفان و تیم‌های ملوان بندرانزلی و پدیده مشهد با پیروزی برابر میهمانان خود راهی مرحله بعدی جام شده‌اند.

دیدار تیم‌های فوتبال ذوب آهن اصفهان و استقلال اهواز

برنامه ادامه دبدارهای مرحله یک‌شانزدهم نهایی رقابتهای فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور به شرح زیر است:
پنجشنبه – ۱۹ شهریورماه
* گسترش فولاد تبریز – امید رزکان البرز، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه اختصاصی گسترش
* صبای قم – نیروی زمینی تهران، ساعت ۱۸:۴۵، ورزشگاه یادگار امام (ره) قم

جمعه – ۲۰ شهریورماه
* راه‌آهن تهران – منطقه آزاد کیش، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه شهدای شهرقدس
* سپاهان اصفهان – سفیر آبیک قزوین، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه صفائیه مبارکه اصفهان
* استقلال تهران – شهرداری سمنان، ساعت ۱۸:۴۰، ورزشگاه تختی تهران
* ذوب‌آهن اصفهان – بادران تهران، ساعت ۱۸:۴۵، ورزشگاه فولاد شهراصفهان
* فولاد خوزستان – ایثار جیرفت، ساعت ۱۸:۴۵، ورزشگاه غدیراهواز

شنبه – ۲۱ شهریورماه
* سایپا تهران – وشتا آمل، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه دستگردی تهران
* پرسپولیس تهران – پیکان تهران، ساعت ۱۸:۴۰، ورزشگاه آزادی تهران
* استقلال اهواز- کارا شیراز، ساعت ۱۸:۴۵، ورزشگاه تختی اهواز

ظبق اعلام مسئولان سازمان لیگ دیدار تیم‌های نفت تهران و دیانا باقرشهر به علت حضور تیم نفت تهران در لیگ قهرمانان آسیا به تعویق افتاد و زمان آن متعاقبا اعلام می‌شود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت