پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9146 20 شهریور 1394 ساعت [ 11:17 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیکه: پشیمان نیستم و از هیچ‌کسی عذر نمی‌خواهم

مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا تأکید کرد که هو شدنش توسط تماشاگران در بازی اخیر تیم ملی اسپانیا در مقدماتی یورو ۲۰۱۶ روی او تأثیر نمی‌گذارد.

پیکه: پشیمان نیستم و از هیچ‌کسی عذر نمی‌خواهم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آستانه جدال تیم‌های فوتبال بارسلونا و اتلتیکومادرید در ورزشگاه ویسنته کالدرون در هفته سوم لالیگا، جرارد پیکه در یک کنفرانس خبری به سؤالات خبرنگاران درباره اتفاقاتی اخیری که برای او در اردوی تیم ملی اسپانیا رخ داده است، پاسخ داد.

او درباره دلیل هو شدنش توسط تماشاگران بازی خانگی اسپانیا برابر اسلواکی در شهر اویه‌دو گفت: به نظر من همه این ماجراها از رقابت بارسلونا با رئال‌مادرید و حرف‌های من درباره رئالی‌ها آب می‌خورد. فکر نمی‌کنم که این موضوع هیچ ربطی به استقلال‌طلبی کاتالونیا داشته باشد. من همیشه به تیم ملی اسپانیا متعهد بوده‌ام و همیشه این تعهد را نشان داده‌ام.

پیکه درباره رقابت تیمش با رئال‌مادرید نیز اظهار داشت: موضع من در مورد رقابت بارسلونا و رئال‌مادرید هرگز تغییر نمی‌کند. من همیشه همین بوده‌ام و خواهم بود. بارسلونا و رئال‌مادرید رقابتی با تاریخچه پرتب‌‌وتاب دارند، به خصوص زمانی که یکی از آنها خوب کار می‌کند و دیگری بد. امیدوارم که اوضاع برای رئال‌مادرید به بدترین شکل ممکن پیش برود.

مدافع میانی بارسلونا درباره اظهارات چندی پیش خود درباره جشن تولد کریستیانو رونالدو و کوین رودلان، خواننده کلمبیایی آن مراسم که آنها را به ناکامی رئال‌مادرید در کسب جام ربط داد، عنوان کرد: من از هیچ یک از حرف‌هایم پیشمان نیستم و هزار بار دیگر هم آنها را می‌گویم. از من انتظار تغییر نداشته باشید.

سرخیو راموس، مدافع تیم فوتبال رئال‌مادرید و هم‌تیمی پیکه در تیم ملی اسپانیا، چندی پیش از مدافع بارسلونا به خاطر رویکردش انتقاد کرده بود اما پیکه تأکید کرد که مشکلی با راموس ندارد. وی تأکید کرد: رابطه ما از زمانی که من اولین بازی ملی را برای اسپانیا انجام دادم عالی بوده است. ما اول زیاد با هم هماهنگ نبودیم اما هرچه می‌گذرد، رابطه‌مان بهتر می‌شود. راموس بازیکن فوق‌العاده‌ای است و از بازی در کنار او لذت می برم. او روز قبل از بازی از من دفاع کرد. بعد از یک بازی زمانی که با رسانه‌ها صحبت می‌کنید، حرف‌ها خیلی سریع و با خشم زده می‌شوند و شما ممکن است از هر چیزی حرف بزنید.

تیم فوتبال بارسلونا فردا شب (شنبه) از ساعت 23 میهمان اتلتیکومادرید است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت