خانه / اخبار فوتبال ایران / عمومی / یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال؛ فولاد حریفش را ۶ تایی کرد و به استقلال رسید/ ذوب آهن صعود کرد

یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال؛ فولاد حریفش را ۶ تایی کرد و به استقلال رسید/ ذوب آهن صعود کرد

یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال؛ فولاد حریفش را ۶ تایی کرد و به استقلال رسید/ ذوب آهن صعود کرد

تیم فوتبال ذوب آهن با پیروزی در مرحله یک شانزدهم جام حذفی به مرحله یک هشتم رسید و حریف تیم گسترش فولاد شد. تیم فولاد هم با برتری پر گل برابر تیم ایثار جیرفت به مرحله بعد رسید و حریف استقلال شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه مسابقات مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال، تیم‌های ذوب آهن  و بادران تهران از ساعت ۱۸:۴۵ امروز جمعه در اصفهان به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به سود ذوب آهن خاتمه یافت. محمد نژاد مهدی (۱۳) و مهدی مهدی پور (۵۴) برای ذوب آهن و نقی شاهمرادی (۶۲ – پنالتی) برای بادران گلزنی کردند.

به این ترتیب تیم ذوب آهن در مرحله یک هشتم حریف تیم گسترش فولاد تبریز شد.

همچنین تیم فولاد هم از ساعت ۱۸:۴۵ در اهواز به مصاف ایثار جیرفت رفت که توانست با نتیجه پر گل ۶ بر صفر حریفش را شکست بدهد. مهدی دغاغله (۷۰، ۶۴، ۵ – پنالتی ) ساسان انصاری (۲۶)، حسین مالکی (۵۶) و امیرحسین فشنگچی (۸۰) برای فولاد گلزنی کردند.

تیم فولاد با این برد حریف استقلال در مرحله یک هشتم نهایی شد. استقلال امروز موفق شد تیم شهرداری سمنان را ۵ بر صفر شکست بدهد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *