پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9166 20 شهریور 1394 ساعت [ 23:15 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عمران‌زاده: گودرزی پدر ورزش و کفاشیان پدر فوتبال ایران هستند، قصد توهین نداشتم

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: وزیر ورزش، پدر ورزش ایران و کفاشیان، پدر فوتبال ایران هستند و من قصد توهین به هیچ‌کسی را نداشتم.

عمران‌زاده: گودرزی پدر ورزش و کفاشیان پدر فوتبال ایران هستند، قصد توهین نداشتم

حنیف عمران‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، گفت: من در مصاحبه‌ای که انجام داده بودم قصد توهین به وزیر ورزش، کفاشیان و تاج را نداشتم. من وزن کم کرده بودم و از ناحیه کشاله پا مصدوم شدم که همین موضوع باعث شد تحت فشار باشم و  آن حرف‌ها را مطرح کنم. گودرزی، کفاشیان و تاج برای فوتبال ایران زحمات زیادی می‌کشند و بر کسی پوشیده نیست که وزیر ورزش به ورزش ما سر و سامان داده است.

وی افزود: منظور من از آن مصاحبه این بود که شفاف‌سازی باید در همه رشته‌ها انجام شود تا مشخص شود چه کسانی زحمت می‌کشند و پول می گیرند و چه کسانی بدون زحمت پول به دست می‌آورند. وزیر ورزش یک فرد دانشگاهی و از بدنه ورزش کشورمان است و باز هم تأکید می‌کنم تیم ما 10 نفره شده بود و من هم به دلیل مصدومیت درد زیادی داشتم و عصبی بودم که آن حرف‌ها را مطرح کردم و منظورم این بود که شفاف‌سازی باید در همه رشته‌ها مثل والیبال، بسکتبال و … باشد.

مدافع تیم فوتبال استقلال تأکید کرد: محمود گودرزی پدر ورزش ایران، کفاشیان پدر فوتبال ایران و تاج هم رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران هستند و من در آن مصاحبه قصد توهین به هیچ‌کسی را نداشتم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت