سرزمین اچ دی ads
خانه / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / عمران‌زاده: گودرزی پدر ورزش و کفاشیان پدر فوتبال ایران هستند، قصد توهین نداشتم

عمران‌زاده: گودرزی پدر ورزش و کفاشیان پدر فوتبال ایران هستند، قصد توهین نداشتم

عمران‌زاده: گودرزی پدر ورزش و کفاشیان پدر فوتبال ایران هستند، قصد توهین نداشتم

حنیف عمران‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، گفت: من در مصاحبه‌ای که انجام داده بودم قصد توهین به وزیر ورزش، کفاشیان و تاج را نداشتم. من وزن کم کرده بودم و از ناحیه کشاله پا مصدوم شدم که همین موضوع باعث شد تحت فشار باشم و  آن حرف‌ها را مطرح کنم. گودرزی، کفاشیان و تاج برای فوتبال ایران زحمات زیادی می‌کشند و بر کسی پوشیده نیست که وزیر ورزش به ورزش ما سر و سامان داده است.

وی افزود: منظور من از آن مصاحبه این بود که شفاف‌سازی باید در همه رشته‌ها انجام شود تا مشخص شود چه کسانی زحمت می‌کشند و پول می گیرند و چه کسانی بدون زحمت پول به دست می‌آورند. وزیر ورزش یک فرد دانشگاهی و از بدنه ورزش کشورمان است و باز هم تأکید می‌کنم تیم ما 10 نفره شده بود و من هم به دلیل مصدومیت درد زیادی داشتم و عصبی بودم که آن حرف‌ها را مطرح کردم و منظورم این بود که شفاف‌سازی باید در همه رشته‌ها مثل والیبال، بسکتبال و … باشد.

مدافع تیم فوتبال استقلال تأکید کرد: محمود گودرزی پدر ورزش ایران، کفاشیان پدر فوتبال ایران و تاج هم رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران هستند و من در آن مصاحبه قصد توهین به هیچ‌کسی را نداشتم.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *