پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9170 20 شهریور 1394 ساعت [ 23:24 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مظلومی: مسئولان با ما همکاری کنند و بازی با راه‌آهن را عقب بیندازند

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی ما همکاری می‌کنیم، دوست داریم با ما همکاری شود و با توجه به تعطیلات زیادی که وجود دارد بازی با راه‌آهن را عقب بیندازند.

مظلومی: مسئولان با ما همکاری کنند و بازی با راه‌آهن را عقب بیندازند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پرویز مظلومی در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های استقلال و شهرداری سمنان که با پیروزی 5 بر صفر استقلالی‌ها همراه بود، گفت: در نشست خبری قبل از بازی هم گفته بودم که برای شناخت حریف‌مان به یک نیمه زمان احتیاج داریم. باید به تیم شهرداری سمنان هم خسته نباشید بگویم که بازی خوبی انجام داد. ما می‌توانستیم در نیمه اول بیشتر از یک گل به ثمر برسانیم اما این اتفاق رخ نداد.

سرمربی استقلال ادامه داد: در نیمه دوم شناخت بهتری از حریفمان پیدا کردیم و توانستیم 5 گل به شهرداری سمنان بزنیم.

وی گفت: باید به بازیکنانم خسته نباشید بگویم و تاکید کنم که بازیکنان جوان ما خوب دویدند و دقایقی به خاطر لایه‌های دفاعی حریف که فشرده بازی می‌کردند نتوانستیم گل بزنیم، بعد از آن سعی کردیم لایه‌های فشرده را باز کنیم. هدف ما از این بازی رفتن به مرحله بعد بود که خوشبختانه به آن دست پیدا کردیم.

مظلومی با اشاره به برنامه مسابقات استقلال در لیگ برتر تصریح کرد: من روی زمان‌بندی برای استقلال حرف دارم. به خاطر تیم ملی و نفت تهران احترام گذاشتیم و موافقت کردیم که بازی ما با نفت عقب بیفتد، اما هیچ همکاری با ما صورت نگرفت و بازی ما را فشرده برنامه‌ریزی کردند. 30 شهریور با نفت بازی داریم و دوم مهر باید به مصاف راه‌آهن برویم. در این شرایط فرصت ریکاوری نداریم و 3 روز بعد از دیدار با نفت باید با راه‌آهن بازی کنیم. نمی‌دانم چطور باید این فشردگی و تحت فشار بودن را هضم کنیم.

سرمربی استقلال تصریح کرد:‌ حرف من این است که وقتی ما همکاری می‌کنیم و بازی با نفت را عقب می‌اندازند، دوست داریم با توجه به تعطیلات زیادی که وجود دارد بازی با راه‌آهن را به عقب بیندازند تا بچه‌های ما در این شرایط آسیب نبینند.

مظلومی در خصوص اینکه آیا اعتراضی از سوی باشگاه استقلال به برنامه‌ریزی مسابقات شده است، گفت: قصدمان همین است که اعتراض کنیم تا بازی با راه‌آهن عقب بیفتد، بازی با راه‌آهن طبق برنامه قبلی است اما این وسط بازی با نفت تهران را گذاشتند که از دوستان در سازمان لیگ می‌خواهم روی این قضیه بیشتر مطالعه کنند تا بازی ما عقب بیفتد.

وی در مورد اینکه شب گذشته بارسلونا در بازی‌های جام حذفی از دروازه‌بان دوم خود استفاده می‌کرد و آیا او نیز در استقلال قصد دارد برای دروازه‌بانان چنین شرایطی را بگذارد، گفت: اگر نیاز باشد از دروازه‌بان‌مان استفاده می‌کنیم. امروز به چند بازیکن از جمله ملی‌پوشان استراحت دادیم، دنبال این نیستیم که یک بازی درمیان به دروازه‌بانان بازی بدهیم همانطور که دیدید امروز به طالب‌لو بازی دادیم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا در بازی با گسترش فولاد از ملی‌پوشانش با توجه به فاصله کمی که تا این دیدار وجود دارد استفاده خواهد کرد، گفت: در این 3 روزی که فرصت داریم کمتر از بازیکنان کار می‌کشیم تا خستگی از تن آنها بیرون بیاید.

به گزارش تسنیم، پرویز مظلومی پس از نشست خبری در گفت‌وگو با یکی از گزارشگران در خصوص اینکه چرا کرار جاسم بخشیده شد، گفت: ما این بازیکن را نبخشیده‌ایم بلکه جریمه کرده‌ایم، هر بازیکنی که حاشیه ایجاد کند با او برخورد می‌کنیم اما ما به عنوان پدرشان تا آنجا که امکان دارد، سعی می‌کنیم روی آنها کار کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد با یک جعبه شیرینی کرار بخشیده شد، گفت: این طور نیست که کرار با یک جعبه شیرینی بخشیده و مشکلش حل شده باشد. ما او را 30 درصد جریمه کرده‌ایم. اخراج کردن برای ما راحت است ولی ما باید کاری کنیم که روی بازیکنان کار کرده تا شرایط خود را پیدا کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت