خانه / اخبار فوتبال ایران / به خاطر ادامه مشکلات مالی؛ بازیکنان نفت تا اطلاع ثانوی در تمرینات شرکت نمی‌کنند

به خاطر ادامه مشکلات مالی؛ بازیکنان نفت تا اطلاع ثانوی در تمرینات شرکت نمی‌کنند

به خاطر ادامه مشکلات مالی؛ بازیکنان نفت تا اطلاع ثانوی در تمرینات شرکت نمی‌کنند

بازیکنان تیم فوتبال نفت تهران که چهارشنبه هفته جاری و در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا میهمان الاهلی امارات هستند، در واکنش به مشکلات مالی این باشگاه اعتصاب کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، بازیکنان تیم فوتبال نفت تهران در واکنش به مشکلات مالی این باشگاه در شرایطی اعتصاب کردند که این تیم در آستانه دیدار برگشت با الاهلی در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد.

باشگاه نفت تهران چند وقتی است که با مشکلات مالی روبه‌رو است. بازیکنان این تیم نیز به این مساله معترض شدند. ظاهرا بازیکنان هنوز درصدی از مبلغ قرارداد فصل گذشته‌شان را نیز از باشگاه طلبکارند و امسال هم هیچ دریافتی نداشته‌اند.

در نهایت و طبق نظر بازیکنان و کادر فنی این تیم، نفرات این تیم تا اطلاع ثانوی در تمرینات شرکت نخواهند کرد.

هرچند بحث حضور نیافتن در تمرینات گروهی از سوی بازیکنان تیم نفت مطرح شده است اما طبق اعلام رحیم ایرانیان سرپرست تیم فوتبال نفت، اعتصابی در کار نیست و مسئولان باشگاه در تلاش برای حل مشکلات مالی و بازگرداندن آرامش به این تیم هستند.

تیم فوتبال نفت تهران روز چهارشنبه هفته جاری (25 شهریورماه) و در دیدار برگشت از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا میهمان الاهلی امارات است. دیدار رفت دو تیم در ورزشگاه آزادی با برتری یک بر صفر تیم اماراتی به پایان رسیده بود

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *