خانه / خبرهای فوتبال خارجی / انریکه دلیل نیمکت‌نشینی مسی را فاش کرد

انریکه دلیل نیمکت‌نشینی مسی را فاش کرد

انریکه دلیل نیمکت‌نشینی مسی را فاش کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا، برتری 2 بریک آبی و اناری‌ها مقابل اتلتیکومادرید در بازی بزرگ هفته سوم لالیگا را راضی‌کننده دانست.

او در این باره گفت: هر دو تیم پیروزی می‌خواستند. ما از ابتدا خوب بودیم، تمرکز داشتیم و نشاط ویژه‌ای از خودمان نشان دادیم. بر جریان داخل و خارج از زمین احاطه داشتیم، حتی وقتی اوضاع مطابق میل‌مان پیش نمی‌رفت. بازداشتن تیمی مانند اتلتیکومادرید از خلق موقعیت، نشان از قدرت بارسلونا داشت. بازی بزرگی را پشت سر گذاشتیم و خوشحالم که در این روزهای پرفشار و سرشار از بازی‌های فشرده یکی از رقبای مستقیم را از سر راه برداشتیم، هر چند هنوز راه درازی در پیش داریم.

غیبت مسی در ترکیب اولیه به خاطر ناآمادگی ناشی از عدم تمرین مناسب با تیم به خاطر تولد دومین پسرش با این جملات از سوی سرمربی بارسلونا توجیه شد: نگران وضعیت این بازیکن کلیدی تیم بودیم و به همین دلیل در اواسط بازی او را به میدان فرستادیم. می‌دانستیم لئو خسته سفر وجا به جایی است. مایل بودیم او را برای بازی وسط هفته در لیگ‌قهرمانان آماده نگه داریم. مهم‌ترین نکته و مزیت بارسلونا، داشتن نفرات توانای بسیار زیاد است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *