پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9282 23 شهریور 1394 ساعت [ 12:44 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فریاد کواچ بر سر میرزاجانپور: باید گریه کنی نه اینکه بخندی!

رفتاری برخی بازیکنان تیم ملی والیبال ایران در دیدار برابر روسیه عصبانیت شدید کواچ را بدنبال داشت تا جایی که او بر سر میرزاجانپور فریاد زد و گفت: باید گریه کنی نه اینکه بخندی!

فریاد کواچ بر سر میرزاجانپور: باید گریه کنی نه اینکه بخندی!

رفتاری برخی بازیکنان تیم ملی والیبال ایران در دیدار برابر روسیه عصبانیت شدید کواچ را بدنبال داشت تا جایی که او بر سر میرزاجانپور فریاد زد و گفت: باید گریه کنی نه اینکه بخندی! به گزارش خبرگزاری مهر، تیم ملی والیبال ایران در حالی روز یکشنبه جدال برابر روسیه در جام جهانی ژاپن را با شکست پشت سر گذاشت که برخی اتفاقات حاشیه‌ای در این بازی وجود داشت که حکایت از ادامه درگیری‌های پنهان سرمربی تیم کشورمان و بازیکنان را دارد.
بر اساس گزارشی که سایت والیبال جهان منتشر کرده است، زمانی که تیم ایرات ست دوم بازی برابر روسیه را هم واگذار کردند بازیکنان ایرانی در حال خندیدن بودند که این موضوع عصبانیت کواچ را به دنبال داشت.
سرمربی تیم ملی ایران که از دست شاگردانش و بخصوص میرزاجانپور (بخاطر یکی از اسپک‌هایش) خشمگین شده بود، بر سر او فریاد کشید و گفت: تو برای چی می‌خندی؟ ما ست دوم را از دست دادیم و تو می‌خندی؟ تو باید گریه کنی نه اینکه بخندی!
تیم ملی والیبال ایران روز یکشنبه در پنجمین بازی خود در جام جهانی با حساب ۳ بر صفر مغلوب روسیه شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت