خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / فرکی : من برای بازگشت محرم قدم‌هایم را برداشتم/ درخواست فرکی از نویدکیا

فرکی : من برای بازگشت محرم قدم‌هایم را برداشتم/ درخواست فرکی از نویدکیا

فرکی : من برای بازگشت محرم قدم‌هایم را برداشتم/ درخواست فرکی از نویدکیا

تیفوسی : سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: من برای بازگشت محرم قدم‌هایم را برداشتم و دوست دارم که او نیز برای بازگشت به تیم قدم خود را بردارد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین فرکی عصر دوشنبه پیش در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی با اشاره به شرایط این مسابقه اظهار داشت: با توجه به اینکه بازی مقابل تراکتورسازی یک بازی خانگی برای ما به شمار می‌رود، دیدار بسیار پراهمیتی برای سپاهان است و تلاش ما، کسب سه امتیاز این بازی است.

وی با بیان اینکه هدف ما گرفتن هر سه امتیاز این مسابقه است، افزود: ما تلاش می‌کنیم که از این بازی استفاده کرده و به پیروزی برسیم اما به خوبی می‌دانیم که تراکتورسازی نیز تیم خوبی به شمار می‌رود و از هواداران بسیار خوبی بهره می‌برد بنابراین امیدوارم هواداران از این بازی لذت ببرند.

سرمربی سپاهان به تعطیلات مسابقات لیگ برتر اشاره کرد و افزود: به هر حال با توجه به تعطیلی صورت گرفته، دو تیم از کیفیت بالایی برخوردار نیستند و ما با مشکلات بسیاری مواجه هستیم اما به هر حال شرایط به گونه‌ای است که ما هم خوشحال و هم ناراحت هستیم.

وی با بیان اینکه تراکتورسازی امسال نسبت به سال گذشته با تغییرات بسیاری مواجه شده، بیان کرد: این تیم بر خلاف سپاهان امسال نتایج خوبی کسب نکرده و در تعطیلات نقاط ضعف خود را برطرف کرده است اما تلاش می‌کنیم که فردا بازی خوبی مقابل تیم مدعی تراکتورسازی به نمایش بگذاریم.

فرکی در پاسخ به سئوالی پیرامون حواشی فصل گذشته قهرمانی سپاهان و نایب قهرمانی تراکتورسازی تبریز ادامه داد: اگر به این مسائل نگاه کنیم، به صورت غیر منطقی وارد حاشیه می‌شویم اما سئوال اینجاست که ما چگونه در بازی تراکتورسازی مقابل نفت می‌توانست تأثیرگذار باشد.

وی گفت: همه می‌دانند که سپاهان از هفته‌ها قبل از هفته پایانی، به شرایط ایده‌آل رسیده بود اما با این حال، امیدوار هستم که دوستی بین هواداران دو تیم دوباره برقرار شود.

سرمربی سپاهان با اشاره به استفاده از بازیکنان جوان در ترکیب تیمش با بیان اینکه به این بازیکنان امیدوار هستم، گفت: الساندرا پادوانی در حال حاضر همراه با تیم سپاهان تمرین می‌کند و برای ما یک مهمان به شمار می‌رود اما هنوز مشخص نیست که با او قرارداد امضا می‌کنیم یا خیر.

وی با بیان اینکه در فوتبال گاهی اوقات تاریخ و خاطرات اولویت دارند، گفت: دوست داشتم برخی مسائل در سکوت حل شود زیرا ما قدم‌های بسیاری برای بازگشت نویدکیا برداشتیم و دوست دارم که محرم نیز برای بازگشت به تیم، قدم‌هایی بردارد.

فرکی اضافه کرد: تلاش بسیاری کردم که محرم به تیم سپاهان بازگردد و امروز بار دیگر از او می‌خواهم که به تیم بازگردد یا به خاطر هواداران، حرف خودش را بر زبان آورد و صحبت کند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *