خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / تونی : اتفاقات فصل گذشته برای من شوک بود

تونی : اتفاقات فصل گذشته برای من شوک بود

تونی : اتفاقات فصل گذشته برای من شوک بود

تیفوسی : سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: اتفاقات فصل گذشته برای من یک شوک بود اما از هواداران سپاهان و تراکتورسازی می‌خواهم که اتحاد خود را حفظ کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، تونی اولیویرا عصر دوشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان اصفهان در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی با اشاره به دوران حضورش در این تیم تبریزی اظهار داشت: ما در حال حاضر با تیم صدرنشین جدول رده‌بندی لیگ برتر بازی می‌کنیم و سپاهان از کادر فنی بسیار خوبی بهره می‌برد و به همین دلیل من برای سرمربی این تیم احترام بسیاری قائل هستم.

وی با بیان اینکه بازی کردن مقابل سپاهان در اصفهان کار بسیار دشواری است، افزود: سپاهان امسال لیگ برتر را با اقتدار شروع کرده و اگرچه مشکلات بسیاری پیش‌رو داریم اما با این حال، شرایط ما نسبت به گذشته بهبود پیدا کرده و بخش عمده این مشکلات برطرف شده است.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه اولویت ما زیبا بازی کردن و پس از آن کسب امتیاز است، بیان کرد: ما تلاش می‌کنیم که در این مسابقه پیروزی را ازآن خود کرده و در نهایت سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم.

وی با اشاره به مشکلات بین اعضای هیئت مدیره و کادر فنی تراکتورسازی گفت: اگرچه سنگ‌های بسیاری جلوی پای ما انداخته شد اما در حال حاضر مشکلات بسیاری برطرف شده و تلاش می‌کنیم که با یکدیگر اتحاد داشته باشیم و باید بگویم که همه چیز تمام شده است.

اولیویرا با اشاره به اختلافات به وجود آمده بین هواداران سپاهان و تراکتورسازی به خاطر اتفاقات فصل گذشته و داستان قهرمانی سپاهان ادامه داد: به هر حال احساسات و حوادث در فوتبال وجود دارد و این مسائل در برخی شرایط به صورت معکوس نتیجه می‌دهند اما باید بگویم که اتفاقات 20 دقیقه پایانی این مسابقه برای ما شوک بود زیرا تصور ما، قهرمانی تراکتورسازی بود.

وی با بیان اینکه هیچ کس در رختکن فکر نمی‌کرد که ما قهرمان نشده و سپاهان قهرمان شده، گفت: در آن لحظه هیچ‌کس باورش نمی‌شد که قهرمانی لیگ برتر به سپاهان رسیده زیرا بسیاری بر این باور بودند که تراکتورسازی قهرمان شده است اما به هر حال این اتفاقات صورت گرفت.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز درباره اختلافات بین هواداران دو تیم اظهار داشت: با این حال به نظرم ارتباط بین هواداران دو تیم، با این مسائل از بین نمی‌رود و من از آنها می‌خواهم که اتحاد خود را در بازی فردا حفظ کنند.

وی با بیان اینکه در ابتدای فصل متوجه شدم که برخی بازیکنان خط هجومی را در کنار خود ندارم، گفت: پس از آن به دنبال انتخاب‌های جدیدی بودم و باید بگویم که این اتفاقات در ایران آسان نیست. در حلا حاضر بهترین گلزن ما شجاع خلیل‌زاده است که تنها دو گل زده و باید شرایط کنونی خط هجومی تیم را تغییر دهیم.

اولیویرا اضافه کرد: باید تلاش کنیم که خط حمله تیم ما اعتماد به نفس خود را افزایش دهد و شرایط را تغییر دهیم و امیدوار هستم که این اتفاق، روز سه‌شنبه صورت گیرد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *