خانه / خبرهای فوتبال خارجی / شبکه های پخش زنده بازی های هفته اول لیگ قهرمانان :رئال مادرید – شاختار /// آیندهوون – منچستریونایتد
tv

شبکه های پخش زنده بازی های هفته اول لیگ قهرمانان :رئال مادرید – شاختار /// آیندهوون – منچستریونایتد

شبکه های پخش زنده بازی های هفته اول لیگ قهرمانان :رئال مادرید – شاختار /// آیندهوون – منچستریونایتد

برنامه پخش زنده بازی های روز اول لیگ قهرمانان اروپا 2105 به شرح زیر است

منبع : انجمن اعلام برنامه ورزشی ست ست



لیگ قهرمانان اروپا

——————————————–
UEFA Champions League

رئال مــــــادرید (اسپانیا) – شاختار دونتسک (اوکراین)

ساعت 23:15 از:

Italia 1
Sky Sport 5 germany / HD
Tring Sport 2 HD
beIN Sports Max 4 / HD france

**********


گالاتاسرای (ترکیه) – آتلتیکو مــادرید (اسپانیا)

ساعت 23:15 از:

AzTV azerbaijan
TRT 1 / HD

beIN Sports Max 7 / HD france
Sky Sport 8 germany / HD
SportKlub 2 slovenia


**********

پاری سن ژرمن (فرانسه) – مالمو (سوئد)

ساعت 23:15 از:

beIN Sports FRANCE 1 / HD
beIN Sports MENA 3 HD
Sky Sport 9 germany / HD


**********

آیندهوون (هلند) – منچستریونایتد (انگلیس)

ساعت 23:15 از:

شبکه ورزش
beIN Sports Max 6 / HD france
beIN Sports MENA 11 HD
beIN Sports MENA 4 HD
bTV Action / HD
Canal+ Sport poland / HD
Sky Sport 7 germany / HD
SportKlub 3 slovenia


**********

سویــــــــــــــا (اسپانیا) – مونشن گلادباخ (آلمان)

ساعت 23:15 از:

beIN Sports MENA 5 HD
Sky Sport 3 germany / HD
nSport+ / HD


**********


وولفسبورگ (آلمان) – زسکـــــا مسکو (روسیه)

ساعت 23:15 از:

NTV russia / HD
Sky Sport 4 germany / HD

beIN Sports Max 5 / HD france


**********

بنفیـــــــــــکا (پرتغال) – آستــــــــانا (قزاقستان)

ساعت 23:15 از:

beIN Sports MENA 8 HD
Sky Sport 10 germany / HD


**********


منچسترسیتی (انگلیس) – یوونتــــــــوس (ایتالیا)

ساعت 23:15 از:

شبکه سوم سیما
Idman TV
RTRS TV
beIN Sports FRANCE 3 / HD
Canal+ Poland / HD
Futbol 2 ukraine / HD
RTS Deux / HD
Sky Sport 6 germany / HD
SportKlub 1 slovenia
SRF Zwei / HD
Tring Sport 1 HD

لیگ برتر ایران (جام خلیج فارس)
——————————————
Iran Persian Golf Premier League

هفته ششم

استقلال (تهران) – گسترش فولاد (تبریز)

ساعت 17:00 از:

شبکه سوم سیما
IRIB 2
IRIB 3

**********

پدیده (مشهد) – سیاه جامگان (مشهد)

ساعت 17:00 از:

شبکه خراسان رضوی

**********

سپاهان (اصفهان) – تراکتورسازی (تبریز)

ساعت 17:30 از:

شبکه ورزش
شبکه اصفهان

**********

راه آهن (شهر ری) – ملوان (بندر انزلی)

ساعت 17:30 از:

شبکه باران (احتمالاً)

**********

فولاد (اهواز) – ذوب آهن (اصفهان)

ساعت 18:45 از:

شبکه خوزستان

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *