سرزمین اچ دی ads
خانه / خبرهای فوتبال خارجی / شبکه های پخش زنده بازی های هفته اول لیگ قهرمانان :رئال مادرید – شاختار /// آیندهوون – منچستریونایتد

شبکه های پخش زنده بازی های هفته اول لیگ قهرمانان :رئال مادرید – شاختار /// آیندهوون – منچستریونایتد

شبکه های پخش زنده بازی های هفته اول لیگ قهرمانان :رئال مادرید – شاختار /// آیندهوون – منچستریونایتد

برنامه پخش زنده بازی های روز اول لیگ قهرمانان اروپا 2105 به شرح زیر است

منبع : انجمن اعلام برنامه ورزشی ست ست



لیگ قهرمانان اروپا

——————————————–
UEFA Champions League

رئال مــــــادرید (اسپانیا) – شاختار دونتسک (اوکراین)

ساعت 23:15 از:

Italia 1
Sky Sport 5 germany / HD
Tring Sport 2 HD
beIN Sports Max 4 / HD france

**********


گالاتاسرای (ترکیه) – آتلتیکو مــادرید (اسپانیا)

ساعت 23:15 از:

AzTV azerbaijan
TRT 1 / HD

beIN Sports Max 7 / HD france
Sky Sport 8 germany / HD
SportKlub 2 slovenia


**********

پاری سن ژرمن (فرانسه) – مالمو (سوئد)

ساعت 23:15 از:

beIN Sports FRANCE 1 / HD
beIN Sports MENA 3 HD
Sky Sport 9 germany / HD


**********

آیندهوون (هلند) – منچستریونایتد (انگلیس)

ساعت 23:15 از:

شبکه ورزش
beIN Sports Max 6 / HD france
beIN Sports MENA 11 HD
beIN Sports MENA 4 HD
bTV Action / HD
Canal+ Sport poland / HD
Sky Sport 7 germany / HD
SportKlub 3 slovenia


**********

سویــــــــــــــا (اسپانیا) – مونشن گلادباخ (آلمان)

ساعت 23:15 از:

beIN Sports MENA 5 HD
Sky Sport 3 germany / HD
nSport+ / HD


**********


وولفسبورگ (آلمان) – زسکـــــا مسکو (روسیه)

ساعت 23:15 از:

NTV russia / HD
Sky Sport 4 germany / HD

beIN Sports Max 5 / HD france


**********

بنفیـــــــــــکا (پرتغال) – آستــــــــانا (قزاقستان)

ساعت 23:15 از:

beIN Sports MENA 8 HD
Sky Sport 10 germany / HD


**********


منچسترسیتی (انگلیس) – یوونتــــــــوس (ایتالیا)

ساعت 23:15 از:

شبکه سوم سیما
Idman TV
RTRS TV
beIN Sports FRANCE 3 / HD
Canal+ Poland / HD
Futbol 2 ukraine / HD
RTS Deux / HD
Sky Sport 6 germany / HD
SportKlub 1 slovenia
SRF Zwei / HD
Tring Sport 1 HD

لیگ برتر ایران (جام خلیج فارس)
——————————————
Iran Persian Golf Premier League

هفته ششم

استقلال (تهران) – گسترش فولاد (تبریز)

ساعت 17:00 از:

شبکه سوم سیما
IRIB 2
IRIB 3

**********

پدیده (مشهد) – سیاه جامگان (مشهد)

ساعت 17:00 از:

شبکه خراسان رضوی

**********

سپاهان (اصفهان) – تراکتورسازی (تبریز)

ساعت 17:30 از:

شبکه ورزش
شبکه اصفهان

**********

راه آهن (شهر ری) – ملوان (بندر انزلی)

ساعت 17:30 از:

شبکه باران (احتمالاً)

**********

فولاد (اهواز) – ذوب آهن (اصفهان)

ساعت 18:45 از:

شبکه خوزستان

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *