پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9344 25 شهریور 1394 ساعت [ 23:03 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو: تصمیم داور جریان بازی را تغییر داد، از هواداران عذرخواهی می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به دنبال شکست سرخپوشان مقابل سایپا از هواداران این تیم عذرخواهی کرد.

برانکو: تصمیم داور جریان بازی را تغییر داد، از هواداران عذرخواهی می‌کنم

تیفوسی : به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس خبری پس از دیدار پرسپولیس مقابل سایپا که با شکست 2 بر یک تیمش همراه بود، اظهار داشت: قبل از هر چیزی به تیم مقابل‌مان بابت پیروزی‌اش تبریک می‌گویم و همینطور از هواداران عزیزمان عذرخواهی می‌کنم که با بازی‌مان آنها را مأیوس کردیم.

وی ادامه داد: تماشاگران‌مان برای این بازی انگیزه زیادی داشتند تا ما به پیروزی برسیم، اما این‌طور نشد. علاوه بر ناراحتی برای هواداران برای بازیکنان هم ناراحت هستم که وقتی بازی را با باخت به اتمام می‌رسانیم، چهره‌های آنها بسیار غمگین است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه این تیم مقابل سایپا فرصت‌های زیادی را از دست داد، خاطرنشان کرد: ما موقعیت‌های زیادی را گل نکردیم و این مشکلی است که باید روی آن کار کنیم تا فرصت‌های‌مان را به این راحتی از دست ندهیم و بتوانیم کار را به خوبی ادامه دهیم. ما مقابل بازی محکم و دوندگی زیاد تیم سایپا نتوانستیم راه‌حلی پیدا کنیم و توپ‌های بسیار زیادی از دست رفت که می‌توانستیم بسیار با کیفیت‌تر باشیم و بازی را بیشتر از این رهبری کنیم.

برانکو یادآور شد: در این بازی موقعیت‌های دیگری هم بود که می‌توانست منجر به گل شود، اما این موقعیت‌ها را از دست دادیم، مانند پنالتی که برای ما اعلام شد و نتوانستیم آن را به گل تبدیل کنیم، اما حریف پنالتی به دست آورد و آن را تبدیل به گل کرد که این باعث تغییر جریان بازی شد. طبیعی است وقتی تیمی گل می‌خورد، برای جبران جلو بکشد و وقتی فضای خالی ایجاد می‌شود، حریف روی ضدحملات از این فضا استفاده کرده و گل دوم را هم می‌زند. با این حال معتقدم ما هنوز جا برای پیشرفت داریم و باید کار و کار و کار کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا سایپا در این بازی به خوبی آنالیز شده بود یا نه، گفت: ما آماده‌سازی بسیار خوبی برای این بازی داشتیم، اما شرایط در زمین متفاوت است و آن‌طور که باید ظاهر می‌شدیم، نشدیم. باز هم تکرار می‌کنم که ما نتوانستیم از توپ‌های‌مان به خوبی استفاده کنیم و با پاسکاری به بازی سرعت بدهیم و گردش توپ را در دست بگیریم. حریف هم بسیار محکم بازی کرد و تمام کارهای ما خنثی شد. به این ترتیب بود که در ابتدای بازی بسیاری از نقشه‌ها و حرکات ما متوقف شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این مسئله که چرا این تیم نسبت به قبل از تعطیلات متفاوت شده و حتی زیبا هم بازی نمی‌کند، عنوان کرد: قبول دارم که در سطح قبلی خود نیستیم و طبیعی است بعد از آن وقفه‌ای که به خاطر بازی‌های تیم ملی ایجاد شد و ما بازی‌های‌مان را متوقف کردیم، کمی اُفت کنیم. به همین دلیل به زمان نیاز داریم تا بتوانیم به سطح قبلی‌مان برگردیم.

«در نهایت چه کسی را به عنوان پنالتی‌زن پرسپولیس انتخاب کرده‌اید و چرا این مشکل حل‌شدنی نیست؟»، برانکو در پاسخ به این سؤال تأکید کرد: پنالتی‌زن اول ما مهدی طارمی است که دیدید در بازی با پیکان هم شوت بسیار خوبی زد. او در هر تمرین که انجام می‌دهیم پنالتی را هم تمرین می‌کند و به اندازه‌ای اعتمادبه‌نفس داشت که برای بار دوم توپ را برداشت و پنالتی را تبدیل به گل کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قبول دارد از دست رفتن پنالتی مهدی طارمی به خاطر خستگی‌اش به خاطر حضور در تیم ملی بوده و چرا موقع زدن پنالتی دوم به درخواست هواداران برای سپردن پنالتی به سوشا مکانی توجه نکرده است، گفت: من نمی‌تواند بپذیرم یا فکر کنم که حضور مهدی طارمی در تیم ملی باعث خستگی او شده و پنالتی را به همین دلیل از دست داده است. دیدید که او پنالتی دوم را با اعتمادبه‌نفس تبدیل به گل کرد و خسته هم نبود. در کنار این موضوع باید توجه داشته باشیم که 20 روز بازی‌های لیگ تعطیل شد و تیم ما نتوانست کیفیت لازم را داشته باشد و تأثیرگذاری قبل را نشان دهیم. درباره درخواست هواداران هم باید بگویم که خیلی مایل بودند سوشا پنالتی را بزند اما پنالتی‌زن‌مان را مشخص کرده‌ایم که مهدی طارمی است و خوب هم ضربه می‌زند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تأکید بر اینکه تیمش شانس‌های زیادی را از دست داد که این فرصت‌ها هر کدام می‌توانست تبدیل به گل شود، در خصوص داوری گفت: نمی‌توانم درباره داوری نظر بدهم اما من هم شنیدم پنالتی که برای سایپا گرفته شد هند نبود و به سر بازیکن ما برخورد کرد. اگر این‌طور باشد داور اشتباه بزرگی را مرتکب شده و تصمیم او به طور کل جریان بازی را تغییر داد.

برانکو درباره آینده پرسپولیس با شرایط موجود اظهار داشت: مطمئناً انتظار ما این نیست که نتایج پرسپولیس به این شکل ادامه داشته باشد. سعی خواهیم کرد روز به روز کیفیت‌مان را بالاتر ببریم تا هرچه سریع‌تر به بالای جدول برسیم.

وی در پاسخ به این پرسش آیا پشیمان نیست برای این فصل دست به جوانگرایی زده و میانگین سنی تیمش را کاهش داده است، گفت: خیر، پشیمان نیستم. چرا باید پشیمان باشم؟ من از کار کردن در پرسپولیس خوشحال هستم و مطمئناً روزهای خوبی در پیش روی ما است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت