پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9346 25 شهریور 1394 ساعت [ 23:04 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جلالی: برای خروج پرسپولیس از بحران راه‌های اصولی‌تری وجود دارد

جلالی: برای خروج پرسپولیس از بحران راه‌های اصولی‌تری وجود دارد تیفوسی : به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مجید جلالی پس از پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل پرسپولیس در کنفرانس خبری این بازی اظهار داشت: می‌خواستیم بازی حریف را کنترل کرده، به آنها موقعیت ندهیم و در مقابل از موقعیت‌های خود بهره لازم را […]

جلالی: برای خروج پرسپولیس از بحران راه‌های اصولی‌تری وجود دارد

تیفوسی : به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مجید جلالی پس از پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل پرسپولیس در کنفرانس خبری این بازی اظهار داشت: می‌خواستیم بازی حریف را کنترل کرده، به آنها موقعیت ندهیم و در مقابل از موقعیت‌های خود بهره لازم را ببریم. ما نشان دادیم که می‌توانیم این کار را انجام دهیم.

وی با تأکید بر اینکه تیمش در دیدار مقابل پرسپولیس صبورانه بازی کرده و در نهایت به پیروزی رسیده است، افزود: ما با توجه به شرایط و موقعیتی که داشتیم نیازمان به کسب سه امتیاز این بازی مبرم بود و خوشحالم که این برد را کسب کردیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در خصوص مسائل داوری گفت: شاید قرار بود ما در این بازی غرامت دیگر داوری‌ها را که علیه پرسپولیس اتفاق افتاد، بدهیم تا این تیم از این شرایط موجود خارج شود، اما باید بگویم این‌گونه نیست که بخواهیم پرسپولیس را از این راه به شرایط مطلوب برسانیم. راه‌های بسیار اصولی‌تری وجود دارد تا پرسپولیس از بحران خارج شود. پرسپولیس تیم بسیار بزرگی است و اگر می‌خواهیم این تیم از چنین شرایطی خارج شود این راه غلط در غلط است و باید سراغ راه‌های اصولی‌تر رفت.

جلالی درباره اینکه چرا میلاد میداودی در لیست 18 نفره سایپا مقابل پرسپولیس حضور نداشت و گویا مشکلی ایجاد کرده که به همین دلیل به کمیته انضباطی باشگاه معرفی شده است، اظهار داشت: نمی‌خواهم در این مورد صحبت کنم، چون این مسائل درون خانواده سایپاست و ما می‌خواهیم این اتفاق را در تیم خودمان حل کنیم.

وی در خصوص اینکه چرا تیمش پیر شده است و بازیکنان مسنی در زمین بودند، گفت: استراتژی یک تیم را باشگاه مشخص می‌کند و سرمربی اول فصل می‌گوید هستم یا نه. مسئله دوم هم این است که تیم ما 26 بازیکن دارد که بین آنها چند بازیکن مسن هستند و چند بازیکن جوان که مطمئن باشید تعادل را بین آنها ایجاد کرده‌ایم. در این بازی هم بازیکنان جوان را به میدان فرستادیم و مطمئن باشید در بازی‌های بعدی هم آنها را به بازی خواهیم گرفت، چون تازه شش بازی از لیگ گذشته و عادلانه نیست که اینگونه قضاوت کنیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت