خانه / اخبار فوتبال ایران / عمومی / مصاحبه بازیکنان پرسپولیس و سایپا بعد از بازی دو تیم

مصاحبه بازیکنان پرسپولیس و سایپا بعد از بازی دو تیم

مصاحبه بازیکنان پرسپولیس و سایپا بعد از بازی دو تیم

نوروزی: گلی که به پرسپولیس زدم تلخ‌ترین گل زندگی‌ام بود

مهاجم تیم فوتبال سایپا از گل خود به پرسپولیس به عنوان تلخ‌ترین گل زندگی‌اش یاد کرد.

رضا نوروزی و گسترش فولاد و سایپا

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رضا نوروزی در پایان دیدار تیمش مقابل پرسپولیس، اظهار داشت: بازی در سطح خوبی برگزار شد و هر دو تیم فرصت‌های زیادی برای گلزنی داشتند که در این بین تیم ما بهتر قدر موقعیت‌های خود را دانست و برنده بازی شد.

وی درباره عدم خوشحالی‌اش بعد از باز کردن دروازه پرسپولیس گفت: این گل تلخ‌ترین گل زندگی من بود. از این جهت که همیشه هوادار پرسپولیس بوده و هستم و از برد و باخت‌‌های این تیم خوشحال و ناراحت می‌شوم.

نوروز درباره اعتراض هواداران پرسپولیس نیز عنوان کرد: هواداران همیشه حق اعتراض دارند، اما در فوتبال از این اتفاقات رخ می‌دهد.

مشکلی اصلی پرسپولیس بازیکنان هستند

بنگر: در قانون جدید ضربه با سر هم پنالتی است

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قانون جدید در فوتبال این است که اگر توپ را با سر هم از دروازه دور کنید، داوران پنالتی می‌گیرند.

محسن بنگر

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محسن بنگر در پایان دیدار پرسپولیس و سایپا و شکست تیمش در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: باز هم مشکل داوری وجود داشت. این قانون جدید است که اگر با سر هم توپ را از دروازه دور کنید، پنالتی می‌گیرند. خوب بازی کردیم، اما آنقدر موقعیت از دست دادیم که گل خوردیم.

وی ادامه داد: آنقدر توپ خراب کردیم که موقعیت‌های سایپا به گل نشست. وقتی موقعیت‌های تک به تک را از دست می‌دهیم و پنالتی را خراب می‌کنیم، باید نتیجه را واگذار کنیم. خودمان هم ناراحت هستیم، اما چه کاری باید انجام بدهیم. هر کاری هم می‌کنیم، باز هم همین می‌شود.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مشکل اصلی بازیکنان هستند. ما هستیم که در بازی باید تلاش کنیم و گل بزنیم و همه چیز در اختیارمان است. با وجود تمام مشکلاتی که در تیم وجود دارد، اما باز هم مشکل اصلی بازیکنان هستند.

صحیح بودن پنالتی سایپا را کارشناسان مشخص کنند

حاتمی: هواداران پرسپولیس حق دارند از ما ناراحت باشند

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هواداران حق دارند که ناراحت باشند و اعتراض کنند، زیرا موقعیت‌های زیادی داشتیم، اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بابک حاتمی، مدافع پرسپولیس بعد از شکست 2 بر یک تیمش مقابل سایپا عنوان کرد: گل اول سایپا همان‌طور که شاهد بودید روی پنالتی به ثمر رسید که باید منتظر نظر کارشناسان در مورد آن باشیم، اما در مورد گل دوم وقتی همه جلو کشیده بودیم تا دروازه سایپا را باز کنیم، بازیکنان این تیم از این فرصت استفاده کردند و موفق به گلزنی شدند.

وی ادامه داد: واقعاً از هواداران معذرت می‌خواهیم. آنها حق دارند ناراحت باشند و اعتراض کنند. موقعیت‌های زیادی داشتیم، اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. واقعاً شرمنده هواداران شدیم.

انتهای پیام/

وقتی توپ به سرم خورد تا ۲ ثانیه گیج بودم

رضاییان: حرکتم پنالتی نبود اما داور قسم خورد توپ به دستم خورده است

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: داور قسم خورد توپ به دستم برخورد کرده نه به سرم، در حالی که من دو ثانیه گیج بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رامین رضاییان با اعتراض به قضاوت داور دیدار تیمش مقابل سایپا اظهار داشت: فقط می‌خواهم بدانم داور چرا در این بازی برای سایپا پنالتی گرفت در حالی که توپ در محوطه جریمه به سرم برخورد کرد، نه دستم.

وی افزود: برای داور انواع قسم‌ها را خوردم که شما چه جور تشخیص دادید توپی که به این محکمی به سرم برخورد کرده پنالتی بوده است. وقتی توپ به سرم خورد تا دو ثانیه گیج بودم، اما به یک باره دیدم داور اعلام پنالتی کرده است که کم مانده بود دیوانه شوم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس که از قضاوت صالحی بسیار شاکی بود، افزود: توپ واقعاً به دستم نخورد. حتی قبل از اینکه داور اعلام پنالتی کند، قسم خوردم که توپ فقط به سرم برخورد کرده است، اما او قسم خورد که توپ به دستم خورده و پنالتی بوده است.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *