خانه / خبرهای فوتبال خارجی / لیگ های خارجی / لیگ قهرمانان آسیا / منصوریان: به توپ جمع‌کن‌ها گفته بودند همزمان چند توپ درون زمین بیندازند

منصوریان: به توپ جمع‌کن‌ها گفته بودند همزمان چند توپ درون زمین بیندازند

منصوریان: به توپ جمع‌کن‌ها گفته بودند همزمان چند توپ درون زمین بیندازند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی نفت تهران، علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از دیدار تیم های فوتبال الاهلی و نفت تهران گفت: الاهلی در نیمه نخست بهتر از ما بازی کرد اما در نیمه دوم ما تیم برتر میدان بودیم. در نیمه دوم دو موقعیت خوب گلزنی را از دست دادیم. فکر می‌کنم در دقیقه 82 بازیکن الاهلی مرتکب خطای هند پنالتی شد و داور آن پنالتی را نگرفت،  ضمن اینکه فکر می‌کنم پنالتی که برای الاهلی گرفته شد 50 – 50 بود. آن پنالتی باعث شد در نیمه دوم ما شروع خوبی نداشته باشیم چون اکثر بازیکنان ما درون زمین 22، 23 و 24 سال بودند.

سرمربی نفت تهران تاکید کرد: متاسفانه شاهد بودیم که در چند صحنه بویژه در نیمه دوم توپ جمع‌کن‌ها همزمان 3 یا 4 توپ را درون زمین می‌انداختند و حتی دروازه‌بان ما را هم دچار مشکل کرده بودند. سن آن توپ جمع کن‌ها خیلی کم بود و مشخص بود از کسی دستور می‌گیرند. این موارد باعث می‌شود کیفیت فوتبال آسیا پایین بیاید و در چنین مواردی تفاوت بین فوتبال در آسیا و اروپا مشخص می‌شود.

منصوریان افزود: در مجموع باید بگویم به تک تک بازیکنانم که باعث شدند تیم نفت در اولین فصل حضورش در آسیا تا این مرحله بالا بیاید، افتخار می‌کنم. من مربی جوانی هستم که بازیکنان جوان زیادی دارم و قطعا درس‌های خوبی از حضور در این رقابت‌ها برای فصل آینده گرفتیم. ما از این پس تمرکز خود را بر روی موفقیت در لیگ ایران قرار می‌دهیم.

وی در مورد مصدومیت مبعلی و غیبتش در این بازی گفت: مبعلی یکی از بهترین بازیکنان من است که حضورش در این مرحله می‌توانست کمک زیادی به ما کند. در واقع او می‌توانست در میانه میدان تیم ما را مدیریت کند. او در کرنرها و ضربات ایستگاهی می‌توانست کمک زیادی به ما کند. متاسفانه او حدود یک ماه پیش در جریان تمرین مصدوم شد و حدود یک ماه دیگر هم می‌تواند برای ما بازی کند.

منصوریان در پاسخ به این پرسش که شما در بازی قبل مشکل تمام کننده داشتید و چرا در این مدت اقدام به جذب یک تمام کننده خوب نکردید، گفت: من فکر نمی‌کنم مشکل از تمام کننده‌های تیم باشد. ما تمام کننده‌های خوبی داریم. فکر می‌کنم مشکل این باشد که آنها از عقب خوب تغذیه نمی‌شوند. دیگر فوتبال مثل 40 سال پیش نیست که یک بازیکن عقب بیاید، توپ بگیرد و 11 بازیکن را دریبل بزند.

وی در پاسخ به این پرسش که به نظر شما تیم الاهلی مقابل الهلال عربستان چه خواهد کرد، تصریح کرد: الاهلی تیم خوبی است و قطعا ایده‌های خوبی برای دو بازی رفت و برگشت مقابل الهلال خواهد داشت.

سرمربی تیم نفت تهران در پاسخ به این پرسش که کدام تیم در این دوره از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا می‌شود، تاکید کرد: همانطور که گفته بودم به نظر من برنده این بازی قهرمان آسیا می‌شود ضمن اینکه من دوست دارم تیمی از غرب آسیا قهرمان شود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *