پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9408 28 شهریور 1394 ساعت [ 8:55 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فن خال: رونی آماده بازی کردن است؛ باید زوج جدیدی را در سمت چپ بسازیم

سرمربی منچستریونایتد اذعان کرد که مصدومیت شاو، شوک ناراحت کننده ای را به این بازیکن و همچنین کادر فنی یونایتد وارد آورده است. با این وجود، آمادگی وین رونی برای بازی کردن در مقابل ساوتهمپتون موجبات خوشحالی فن خال را فراهم آورده است.

فن خال: رونی آماده بازی کردن است؛ باید زوج جدیدی را در سمت چپ بسازیم

تیفوسی به مقل طرفداری به گزارش سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد، بخش قابل توجهی از کنفرانس مطبوعاتی امروز لوییز فن خال به موضوع مصدومیت لوک شاو مربوط بود. مدافع چپ منچستریونایتد و تیم ملی انگلستان در مقابل آیندهوون دچار مصدومیتی شدیدی شد و برای ماه ها دور از میادین خواهد بود. از سویی دیگر اما وین رونی در این هفته با شیاطین سرخ تمرین کرده است و آماده بازی روز یکشنبه تیمش مقابل ساوتهمپتون خواهد بود. لوییز فن خال در کنفرانس امروزش درباره وضعیت شاو گفت:

باید بگویم که (در آخرین مکالمه با او) او قوی و محکم بود. وضعیت او با روز قبلش متفاوت بود، بنابراین من از این موضوع خوشحالم. البته او می داند که راهی طولانی را برای طی کردن در پیش دارد. عمل او خوب بود، اما تقریبا همه عمل ها همواره خوب هستند. باید منتظر بمانیم و ببینیم که بهبودی او چقدر زمان می برد. صحبت کردن من درباره این موضوع به او روحیه می دهد. تمام بازیکنان و تمام همکاران او با وی تماس گرفته اند و ممکن است که این خوب نباشد (از این لحاظ که باید استراحت کند). من به او پیام کوتاه دادم تا به او بگویم بعدتر با او تماس خواهم گرفت، زیرا استراحت کردن در ریکاوری اهمیت دارد. البته که ما دکتر و کادر پزشکی شگفت انگیزی داریم.

ما افرادی را به هلند فرستاده ایم تا در هنگام سفر او به انگلستان،مراقب شرایط سفر باشند. ما باید مراقبت این مسئله و همچنین خانواده او باشیم، زیرا خانواده او در بیمارستان به سر می برند. آن ها حامی بسیار خوبی برای او می باشند. مسئله اصلی این است که پیشرفت بهبود او چگونه انجام می گیرد.

فن خال درباره غیبت شاو و چگونگی پوشش دادن جای خالی او گفت:

غیبت او، فقدانی بزرگ خواهد بود. من پیش از این گفته بودم که این فصل، فصل لوک شاو باید باشد. او فصل را به طور شگفت انگیزی آغاز کرده بود و همه این امر را مشاهده کرده بودند. این یک فقدان بزرگ خواهد بود. باید ترکیب جدیدی را با بازیکن روبروی او بسازیم. ممفیس و شاو ترکیب بسیار خوبی بودند و حالا باید یک ترکیب جدید بسازیم. باید از نو شروع کنیم و این سخت خواهد بود. این موضوع همچنین برای بازیکنی که جانشین او خواهد شد، سخت خواهد بود.

فن خال درباره سایر مصدومان تیمش گفت:

وین آماده بازی کردن است. او تنها یک هفته را از دست داده است و این به بدین دلیل بوده است که نمی خواستیم در مورد او ریسک کنیم. فیل جونز برگشته است و با تیم تمرین کرده است. او برای بازی کردن آماده نیست، اما برای تمرین کردن آماده است. تنها بازیکن مصدوم ما لوک شاو می باشد.

سرمربی هلندی یونایتد در مورد جانشینان احتمالی لوک شاو گفت:

فکر می کنم در این مسئله هیچ مشکلی نداشته باشیم، اما شاو بازیکن اصلی ما بود. من پیش از این نیز گفته ام که پر کردن جای او سخت خواهد بود، مخصوصا وقتی که در فرم خوبی باشد. اما ما جانشینان خوبی را همچون بلیند، روخو و یانگ داریم.

فن خال درباره وضعیت جیمز ویلسون که در آستانه جدایی قرضی از تیم قرار داشت نیز گفت:

ما باید درباره ماندن او در باشگاه، بازنگری کنیم. آیا او باید همچون فصل گذشته و بدون داشتن زمان زیادی برای بازی کردن در ترکیب اصلی، در تیم بماند؟ این امر برای او خوب نخواهد بود. اما البته مصدومیت های تیم از هر چیزدیگری مهم تر است و ما باید این در این مورد بازنگری کنیم.

فن خال همچنین درباره بازی با ساوتهمپتون گفت:

من با هر بازی با روشی مشابه، روندی مشابه و تعداد یکسانی از جلسات تیمی برخورد می کنم. ما می خواهیم به بازیکنان کمک کنیم تا در مقابل ساوتهمپتون بازی کنند و آن ها را شکست دهند. این کاریست که ما به عنوان کادر فنی انجام می دهیم، اما این بازیکنان هستند که آن را اجرا می کنند.ما می دانیم که تا اینجا در مقابل سوانزی و آیندهوون شکست خورده ایم. مهم است که رد لیگ قهرمانان در بازی های خارج از خانه بازنده نشوید. ما بازی ها و زمان کافی را داریم تا خود را در این امر بهبود ببخشیم و باید این کار را انجام دهیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت