پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9429 28 شهریور 1394 ساعت [ 20:46 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئال مادرید ۱-۰ گرانادا

رئال مادرید با تک گل بنزما موفق شد از سد گرانادا گذرد تا با ۱۰ امتیاز در صدر جدول لالیگا قرار بگیرد .

رئال مادرید ۱-۰ گرانادا

رئال مادرید با تک گل بنزما موفق شد از سد گرانادا گذرد تا با ۱۰ امتیاز در صدر جدول لالیگا قرار بگیرد .
به گزارش وبسایت نود، هفته چهارم لالیگا با دیدار تیم های رئال مادرید و گرانادا که از ساعت ۱۸:۳۰ در سانتیاگو برنابئو و مقابل چشم ۷۱ هزار نفر آغاز شد ادامه پیدا کرد .
شاگردان بنیتز مطابق انتظار بازی را هجومی آغاز کردند اما دفاع منسجم و منظم گرانادا باعث شد که این تیم نتواند موقعیت مناسبی بدست بیاورد . رونالدو که چندان در جریان این بازی قرار نداشت نخستین بار در دقیقه ۱۶ پا به توپ شد که بازیکن حریف موفق شد توپ را بدون خطا از وی بگیرد . گرانادا که در این بازی چشم به ضد حملات داشت در دقیقه ۲۲ به هدف خودش رسید و موفق شد دروازه رئال را باز کند اما داور این گل را آفساید اعلام کرد تا هواداران رئال نفسی به راحتی بکشند . تیم مهمان که بعد از این اتفاق اعتماد بنفسش افزایش یافته بود در ادامه چند بار دیگر به سمت دروازه رئال هجوم برد اما نتوانست دروازه ناواس را باز کند .
رئال که در این بازی نبود بازیکنان خلاقی چون بیل و خامس رودریگز را احساس می کرد در دقیقه ۳۶ توسط رونالدو توپ را به تیر دروازه گرانادا کوبید اگرچه که کمک داور پرچم خودش به نشانه آفساید در این صحنه بالا برد . تیم مهمان بلافاصله بعد از این اتفاق صاحب یک موقعیت مناسب شد اما ناواس با یک عکس العمل تماشایی مانع از باز شدن دروازه تیمش شد . رئال از جلو آمدن حریف استفاده کرد و در دقیقه ۴۰ یک ضد حمله برق آسا زد اما ایسکو نتوانست از پاس زیبای بنزما استفاده کند و جدی ترین موقعیت تیمش در این نیمه را از دست داد تا دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل به رختکن بروند .
گرانادا به بازی خوب خودش در نیمه دوم هم ادامه داد و در دقیقه ۵۱ روی یک حرکت خوب تیمی تا آستانه باز کردن درازه ناواس پیش رفتند اما مهاجم این تیم ضربه خودش را به بیرون زد . این تیم تاوان این اتفاق را ۴ دقیقه بعد داد تا رئال روی ارسال تماشایی ایسکو و با ضربه سر بنزما موفق شد قفل دروازه را بشکند و به گل برسد . گرانادا روحیه خودش را از دست نداد و در دقیقه ۶۱ می توانست گل تساوی را بثمر برساند اما ناواس بار دیگر مانع از این کار شد .
بنیتز در ادامه کواچیچ را به جای کروس بازی آورد تا به این بازیکن کروات فرصت حضور در این دیدار را بدهد . رونالدو که روز خوبی را سپری نکرد در دقیقه ۷۱ ضربه آزاد خودش را با یک ضربه ناامید کننده به خط دفاعی گرانادا کوبید . تعویض های پیاپی مربیان اندکی از سرعت بازی کاست و دو تیم بیشتر در میانه میدان درگیر بودند .
ایسکو در دقیقه ۷۹ توسط مدافع حریف سرنگون شد اما داور در عین ناباوری اعتقادی به ضربه پنالتی نداشت تا هواداران رئال نارضایتی خودشان از این تصمیم را اعلام کنند . بنیتز که در دقیقه ۷۷ چریشف را به جای بنزما به بازی آورده بود در دقیقه ۸۵ برای محافظت از برتری تیمش کاسمیرو را به جای ایسکو وارد بازی کرد . رئال بعد از این تعویض عقب نشست و گرانادا سعی کرد از این فرصت برای زدن گل تساوی استفاده کند اما تلاش های این تیم به نتیجه نرسید تا شاگردان بنیتز موفق شوند سومین پیروزی پیاپی خودشان را در لالیگا بدست آورند .

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت