خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / محسن بنگر: در این ۱۶ سال چنین داوری‌هایی ندیده‌ام

محسن بنگر: در این ۱۶ سال چنین داوری‌هایی ندیده‌ام

محسن بنگر: در این ۱۶ سال چنین داوری‌هایی ندیده‌ام

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس ضمن انتقاد از عملکرد داوری در دیدار برابر ملوان گفت: داوری‌ها واقعا را اذیت می‌کند و در این ۱۶ سال واقعا چنین داوری‌هایی ندیده ام.

 به گزارش خبرنگار مهر، محسن بنگر در رابطه با عملکرد تیم پرسپولیس در دیدار برابر ملوان گفت: بازی خوبی را شاهد بودیم اما یکی از مشکلات بزرگ ما مشکلات داوری است. مسئولان واقعا رسیدگی کنند زیرا داوری نه تنها روی مخ هواداران بلکه روی مخ بازیکنان نیز هست.

این مدافع با تجربه تصریح کرد: واقعا ما از این اوضاع داوری خسته شده ایم زیرا حتی توپ‌های ۹۰ درصد به ۱۰ درصد را داوران به سود حریفان اعلام می‌کنند.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه اظهار داشت: امیدوارم که مسئولان رسیدگی کنند زیرا در این ۱۶ سالی که من فوتبال بازی می کنم چنین داوری‌هایی ندیده‌ام البته پیگیری مسئولان هم معلوم نیست که به ما کمک کند یا خیر، زیرا در حال حاضر چندین بازی در لیگ را به داوری واگذار کردیم.

بنگر در پایان گفت: تیم ما باید هر چه زودتر یک اسپانسر پیدا کند زیرا تیم های لیگ ۴ هم اسپانسر دارند پرسپولیس تیم بزرگی است و درست نیست اسپانسر نداشته باشد زیرا  ما چندین بازیکن جوان داریم و خوب نیست دوباره دچار مشکلات مالی شویم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *