خانه / اخبار فوتبال ایران / علیرضا منصوریان: تلویزیون مرا نشان ندهد

علیرضا منصوریان: تلویزیون مرا نشان ندهد

علیرضا منصوریان: تلویزیون مرا نشان ندهد

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران از صدا و سیما خواهش کرد که تصویر او را در دیدار مقابل استقلال تهران نشان ندهند.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا منصوریان در نشست خبری این تیم قبل از دیدار با استقلال تهران، با بیان این مطلب افزود: ما کمی دیرتر از سایر تیم‌ها شروع کردیم و به علت همین بود که نتوانستیم در هفته‌های اول به آن شرایط ایده‌آل برسیم.

وی در ادامه تاکید کرد: ما از لحاظ روحی و روانی در فشار بودیم و همین باعث شد تا در چند هفته اول نتوانیم آن نتیجه‌ای که مورد دلخواه‌مان بود را کسب کنیم.

منصوریان در خصوص شرایط استقلال نیز گفت: استقلال با توجه به نتایجی که گرفته است شرایط خوبی دارد و ما مقابل تیمی بازی می‌کنیم که سالها پیراهن آن را پوشیده، عاشق این تیم هستم و هواداران آن را دوست دارم. اما در حال حاضر فوتبال ما حرفه‌ای است و من مربیگری‌ام را مدیون باشگاه نفت هستم زیرا فوندانسیون کار من در نفت زده شد و من باید تمام تمرکزم را بر روی تیمم بگذارم تا بتوانم پس از ۴ هفته ناموفق، این تیم را به جایگاه اصلی‌اش برسانم.

وی در ادامه تاکید کرد: برای من حضور مقابل تماشاگران استقلال بسیار سخت است، اما من مثل بعضی‌ها بلد نیستم ادا و اطوار درآورم و با حرکات دستم آنها را فریب بدهم.

سرمربی نفت تهران در ادامه خاطرنشان کرد: ما برای این دیدار آماده هستیم و تنها بازیکنی که در اختیار نداریم ایمان مبعلی است، اما سایر بازیکنان من تمرینات خوبی انجام داده و از هر حیث آماده دیدار مقابل استقلال هستند.

منصوریان در پاسخ به این سئوال که سال گذشته عملکرد بسیار خوبی داشتید، اما امسال و در هفته‌های اول نتوانستید آن نتایج را تکرار کنید، گفت: من اعتقاد دارم در لیگ ما بازی سبک و سنگین وجود ندارد و هنوز همه تیم‌ها به آن تعادل کامل نرسیده‌اند و باید به تیم‌ها زمان داد تا بتوانند شرایط خود را آماده کنند تا به آن فرم ایده‌آلشان برسند.

وی تاکید کرد: همان‌طور که بارها گفته‌ام ما ۲۰ روز دیرتر از سایر تیم‌ها بازیهایمان تمام شد و ۹ مسابقه اضافه‌تر از بقیه انجام دادیم و تقریبا ۴۵ روز نسبت به دیگران درگیرتر بودیم و همین باعث شد تا نتوانیم در هفته‌های اول فوتبال خود را به خوبی ارائه دهیم، ضمن اینکه ما ۳ ملی پوش بزرگسال، ۴ بازیکن امید و ۵ بازیکن استند بای در تیم ملی امید داریم که این باعث شد تا نتوانیم به آن شرایط خوب و ایده آل دست پیدا کنیم.

منصوریان همچنین تاکید کرد: ما در سال گذشته توانستیم تمام تیم‌های بزرگ را شکست دهیم، ولی امسال در دو بازی رفت و برگشت در مقابل الاهلی نتیجه نگیریم و مطمئن باشید با توجه به اینکه دو بازی عقب مانده داریم، تلاش می‌کنیم با پیروزی در این دو دیدار خود را به صدر جدول نزدیک کنیم.

وی در پاسخ به این سئوال که عملکرد امسال و فصل گذشته شما بسیار متفاوت است، گفت: اجازه بدهید عملکرد تیمی‌مان را در پایان فصل نشان دهیم و ما برای هر بازی تاکتیک متفاوتی داریم که با همین تاکتیک توانستیم فصل پیش تیم‌های بزرگی را شکست دهیم.

سرمربی نفت تهران در پاسخ به این سئوال که چرا منصوریان بازیهای فصل را واگذار کرده و شاید دست تاکتیکی‌اش برای تیم‌های حریف رو شده است، گفت: ما در سال گذشته در تبریز نتیجه خوبی نگرفتیم و در دو بازی رفت و برگشت با الاهلی شکست خوردیم و در تبریز هم که داشتند سر ما را می‌بریدند و آن اتفاقاتی که افتاد، همه از مردم تبریز عذرخواهی کردند، اما هیچکس از تیم نفت تهران بابت آن اتفاقات عذرخواهی نکرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: بازیکنان من بسیار خوشحال هستند که ما این بازی را مقابل استقلال انجام می‌دهیم، زیرا انگیزه مضاعفی پیدا می‌کنند، چون تیم‌هایی مثل نفت، سایپا و راه‌آهن که تماشاگر ندارند، تنها ۴ بازی می‌توانند خودشان را نشان دهند، ۲ بازی مقابل استقلال و ۲ بازی مقابل پرسپولیس و این بازی باعث شد تا بازیکنانم از انگیزه بسیار خوبی برخوردار باشند و تمام تلاش خود را خواهند کرد تا در مقابل استقلال با یک بازی زیبا نتیجه قابل قبولی را کسب کنند.

علیرضا منصوریان در پاسخ به این سئوال که مصدومیت ایمان مبعلی ضربه بزرگی به شما زده است یا خیر، گفت: در ابتدای فصل به همه چیز فکر می‌کردم جز به مصدومیت ایمان و اگر ایمان مصدوم نمی‌شد، شرایط ما بسیار بهتر از این بود. روزی که در امارات او همراه با بازیکنان وارد زمین چمن شد، عرب‌ها از او به شدت ترسیدند و فکر می‌کردند که او مقابل الاهلی بازی خواهد کرد. من همیشه فکر می‌کردم که با حضور صادقیان، آرش رضاوند و بوعذار و ایمان مبعلی، آنها به خوبی توسط ایمان تغذیه می‌شوند و صادقیان می‌تواند خیلی زود به فوتبالی که مورد دلخواهش است برگردد. ایمان مهندس تیم من بود و به او احتیاج فراوانی داشتم، زیرا او هم باتجربه است و هم سرحال و مانند پاندول ساعت در تیم حرکت می‌کند و امیدوارم هر چه زودتر آسیب‌دیدگی او برطرف شود.

سرمربی نفت تهران در پایان و در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه شایعه شده است که صدا و سیما تصویر شما را در این بازی نشان نخواهد داد، گفت: با تمام احترامی که برای همکاران صدا و سیما که در اینجا حضور دارند قائلم، باید بگویم از صدا و سیما خواهش می‌کنم تصویر من را نشان ندهند، من دیگر به این طور چیزها نیازی ندارم، من توسط مردم بزرگ شده‌ام و آنها را دوست دارم و آنها هم مرا دوست دارند و به هر آنچه که می‌خواستم در کنار مردم رسیده‌ام؛ همان‌طور که در زمانی که در تیم ملی بودم مافیای تیم ملی مرا کنار گذاشت، اما همچنان محبوب هواداران مانده‌ام.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *