سرزمین اچ دی ads
خانه / فوتبال ایران / عمومی / حمایت مدیران باشگاه نفت از منصوریان

حمایت مدیران باشگاه نفت از منصوریان

حمایت مدیران باشگاه نفت از منصوریان

جلسه مدیران باشگاه نفت تهران با علیرضا منصوریان برای بررسی نتایج ضعیف این تیم برگزار شد و در نهایت اعضای حاضر در این جلسه حمایت خود را از ادامه کار منصوریان اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه نفت تهران، نشست چهار ساعته مدیرعامل و اعضای هیئت امنای باشگاه نفت تهران با علیرضا منصوریان، سرمربی و بهرام میرشیبانی، مدیرفنی تیم فوتبال باشگاه از ساعت 14 امروز (سه‌شنبه)در محل این باشگاه آغاز شد که در این جلسه به بررسی نتایج تیم در پنج هفته ابتدایی لیگ پرداخته شد.

منصور قنبرزاده در خصوص این جلسه گفت: منصوریان در این جلسه توضیحاتی را در خصوص نتایج تیم به اعضای حاضر ارائه کرد و دلایل عدم نتیجه‌گیری مناسب تیم نفت ریشه‌یابی شد و قرار است با تمهیداتی که مجموعه باشگاه و کادرفنی در نظر خواهند گرفت، مشکلات شناسایی شده از میان برداشته شود تا تیم در مسیر موفق فصل گذشته پیش برود.

وی ادامه داد: ضمناً مقرر شد با تشکیل جلسات متعدد و افزایش روانی بین اعضای تیم، ایجاد همدلی و تعامل بین بازیکنان و کادرفنی نسبت به افزایش روحی و روانی تیم اقدامات مؤثری به عمل بیاید. در پایان اعضای حاضر در جلسه حمایت خود را از علیرضا منصوریان و کادرفنی تیم مبنی بر ادامه فعالیت اعلام کردند.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *