پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9588 1 مهر 1394 ساعت [ 8:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرگوسن: کی‌روش می‌توانست جانشین من در منچستریونایتد باشد

سرالکس فرگوسن بار دیگر به تمجید از سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پرداخت و تأکید کرد او گزینه مناسبی برای هدایت منچستریونایتد بود.
سرالکس فرگوسن+ کارلوس کی‌روش

فرگوسن: کی‌روش می‌توانست جانشین من در منچستریونایتد باشد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کتاب جدید سرالکس فرگوسن با نام «رهبری» که امروز (سه‌شنبه) وارد بازار می‌شود ابعاد جدیدی از دوران مربیگری‌ او که در 26 سال مربیگری‌اش در منچستریونایتد 38 جام مختلف را برای این تیم به ارمغان آورد، نشان می‌دهد.

سرالکس فرگوسن+ کارلوس کی‌روش

سرالکس در کتاب جدیدش همانند کتاب شرح حال خود بار دیگر به تمجید از کارلوس کی‌روش، دستیار سابقش و سرمربی فعلی تیم ملی ایران پرداخته است. نشریه «گاردین» انگلیس با استناد به کتاب جدید فرگوسن نوشت: تحسین فرگوسن از کی‌روش پرتغالی که در دو مقطع به عنوان دستیار او در منچستریونایتد (2002 تا 2003 و 2004 تا 2008) فعالیت کرد، آشکار است.

در ادامه گزارش «گاردین» آمده است: بازیکنانی که به تمرینات سخت کی‌روش معترض بودند و اعتقاد داشتند این تمرینات باید سبک‌تر شود، اعتبار و نمایش خود در دیدار مقابل بارسلونا در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2008 را مدیون تمرینات مشقت‌بار این مربی پرتغالی بودند، مربی‌ای که فرگوسن می‌خواست کاندیدای جانشینی او باشد.

در پایان گزارش «گاردین» آمده  است: در دو قسمت مجزای کتاب، فرگوسن گفته کی‌روش می‌توانست جانشین او در منچستریونایتد باشد ولی کارلوس تصمیم گرفت به رئال‌مادرید برود و پس از آن هم هدایت تیم ملی فوتبال پرتغال را برعهده گرفت. گاردین البته از این تصمیمات به‌عنوان فاجعه یاد کرده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت