پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9629 2 مهر 1394 ساعت [ 0:53 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نتایج لالیگا : بارسلونا 1 – 4 سلتاویگو

سلتاویگو موفق شد در خانه شب تلخی را برای بارسا رقم بزند و با نتیجه سنگین ۴-۱ این تیم را شکست دهد.
Celta 4-1 Barcelona: Nolito stars as hosts hammer champions at Balaidos

نتایج لالیگا : بارسلونا 1 – 4 سلتاویگو

تیفوسی : سلتاویگو موفق شد در خانه شب تلخی را برای بارسا رقم بزند و با نتیجه سنگین ۴-۱ این تیم را شکست دهد.

Celta 4-1 Barcelona: Nolito stars as hosts hammer champions at Balaidos

به گزارش وبسایت نود، هفته پنجم لالیگا چهارشنبه شب پیگیری شد و در یکی از بازی های مهم، بارسلونا برابر سلتاویگو، با نتیجه عجیب و غیرقابل انتظار، ۴-۱ شکست خورد، با این نتیجه عجیب، سلتاویگو موفق شد با ۱۳ امتیاز بالاتر از بارسلونا ۱۲ امتیازی در جدول قرار گیرد و فعلاً حائز رتبه دوم باشد.

بارسلونا در هفته پنجم لالیگا، در ورزشگاه بالادیوس میهمان سلتاویگو بود، این دیدار با حضور بیش از ۲۳ هزار تماشاگر انجام می شد، بارسلونا که تا پیش از این مسابقه، رکورد ۱۰۰% امتیاز را در مسابقات لالیگا از خود به جای گذاشته بود، برابر سلتا ۱۰ امتیازی قرار گرفته بود.

یاران انریکه اگرچه در این بازی هم از نظر مالکیت توپ شرایط بهتری نسبت به حریف داشتند و تعداد شوت های در چارچوب این تیم نیز بیشتر بود، ولی سلتاویگو در حملات خود، خط دفاع آسیب پذیر بارسا را به شدت آزار داد.

هر دو تیم در این بازی، ۱۸ شوت داشتند، که شوت های درون چارچوب بارسلونا هفت ضربه بود و از بدشانسی و بی دقتی آنها فقط یک ضربه راهی گل شد، اما از ۵ ضربه داخل چارچوب سلتاویگو، ۴ شوت به گل تبدیل شد تا این تیم موفق شود شکستی سنگین را به حریف تحمیل کند، حملات سلتاویگو و ضدحملات آنها به شدت بارسا را در این بازی به دردسر انداخت.

نولیتو ستاره سلتاویگو در این بازی بود او ابتدا در دقیقه ۲۶ دروازه بارسلونا را با یک گل دیدنی باز کرد، سپس خود پایه گذار دو گل بعدی تیمش بود.

۴ دقیقه بعد از گل اول، شوک دوم به بارسلونا وارد شد، این بار یاگو آسپاس موفق شد گلزنی کند تا بارسلونا در شرایطی سخت نیمه اول را بازنده به رختکن برود.

اما این پایان کار نبود، بارسلونا در نیمه دوم برای جبران آمده بود و از همان ابتدا، به سمت دروازه حریف حمله ور بود که در یک ضربه کرنر غافلگیر شد، ضدحمله سریع بازیکنان سلتا با گل دیدنی آسپاس همراه شد، مهاجم سابق لیورپول، باز هم موفق شد گلزنی کند او این بار در یک ضدحمله پرسرعت، در موقعیتی تک به تک دروازه تراشتگن را برای سومین بار باز کرد.

بارسلونا که چیزی برای از دست دادن نداشت، به حملات خود ادامه داد، اما آنها نه توان و انگیزه قبل را داشتند و نه دقت لازم را.

با این حال این تیم به یک گل رسید، پاس در عمق مسی به نیمار رسید و او توانست در دقیقه ۸۰ از غم شکست بکاهد.

اما این پایان تراژدی نبود، بارسلونا باز هم گل خورد، سه دقیقه بعد دوباره اختلاف به همان سه گل رسید، گودیتی برای چهارمین بار دروازه بارسلونا نگون بخت را در این بازی ، باز کرد تا انریکه یک بار دیگر در این فصل شاهد بازشدن دروازه تیمش برای ۴ بار باشد.

بارسلونا با این شکست سنگین صدر را از دست داد.

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت