پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9633 2 مهر 1394 ساعت [ 1:02 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نتایج لالیگا : بیلبائو 1 رئال مادرید 2

شاگردان بنیتز با برتری مقابل اتلتیک بیلبائو موفق شدند در پایان هفته پنجم صدرنشین لالیگا شوند.

Benzema blasts two past Athletic

نتایج لالیگا : بیلبائو 1 رئال مادرید 2

شاگردان بنیتز با برتری مقابل اتلتیک بیلبائو موفق شدند در پایان هفته پنجم صدرنشین لالیگا شوند.
به گزارش وبسایت نود، هفته پنجم لالیگا با دیدار تیم‌های اتلتیک بیلبائو و رئال مادرید در ساعت ۳۰: ۲۲ چهارشنبه به اتمام رسید.

Benzema blasts two past Athletic
رئال بازی را بهتر از حریفش شروع کرد و با حفظ توپ توانست جریان بازی را کنترل کند اما بیلبائو بعد از مدتی موفق شد از زیر فشار تیم مهمان بیرون بیاید و به سمت دروازه رئال حمله کند. کریم بنزما در حالی که بازی متعادل دنبال می‌شد توانست در دقیقه ۱۹ روی اشتباه مدافع بیلبائو برای رئال گلزنی کند. رئال بلافاصله صاحب موقعیت مناسب دیگری شد اما رونالدو نتوانست از این فرصت استفاده کند. بازی در ادامه نیمه نخست متعادل و با سرعت بالایی دنبال شد. هر دو تیم موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتند اما درخشش دروازه بانان مانع از باز شدن دروازه شد تا بازی در این نیمه با‌‌ همان یک گل به اتمام برسد.
جریان بازی در نیمه دوم همانند دقایق پایانی نیمه قبل بود و هر دو تیم به سمت دروازه یکدیگر حمله می‌کردند تا اینکه بیلبائو در دقیقه ۶۷ روی ضربه سر سابین موفق شد دروازه کیلور ناواس را برای نخستین بار در این فصل لالیگا باز کند. این بازیکن تنها ۴ دقیقه با ثبت رکورد بهترین شروع یک دروازه‌بان زئال مادرید در لالیگا فاصله داشت.
خوشحالی تیم میزبان دیری نپایید و رئال بار دیگر روی حرکت زیبای ایسکو و توسط بنزما در دقیقه ۷۰ به گل رسید. بیلبائو بعد از این گل برای باز کردن دروازه رئال جلو کشید اما این تیم بنیتز بود که روی ضد حملات صاحب موقعیت‌های مناسبی شد اما رونالدو نتوانست از این فرصت‌ها استفاده کند. بیلبائو در دقایق پایانی فشار زیادی روی دروازه رئال آورد اما درخشش ناواس مانع از باز شدن دروازه این تیم شد تا رئال مادرید با کسب پیروزی در خانه بیلبائو صدرنشین لالیگا شود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت