سرزمین اچ دی ads
خانه / خبر های ورزشی / باوئرمن: در حمله بدون خودخواهی بازی کردیم

باوئرمن: در حمله بدون خودخواهی بازی کردیم

باوئرمن: در حمله بدون خودخواهی بازی کردیم

بسکتبال ایران باوئرمن

تیفوسی : به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون بسکتبال، دیرک باوئرمن، در مورد پیروزی 122 بر 42 شاگردانش مقابل مالزی در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: تیم ایران بدون خودخواهی و با تلاش در شرایطی بازی کرد که از پیش می‌دانستیم حتما برنده می‌شویم. این نشانه خوبی است.

باوئرمن بعد از آخرین بازی مرحله اول مسابقات قهرمانی آسیا گفت: می‌دانستیم که در این بازی برنده می‌شویم اما تلاشی که بازیکنان از خود نشان دادند، نشانه خوبی است. به خصوص که هیچ بازیکنی تا پایان این مرحله آسیب ندید.

او ادامه داد: صمد نیکخواه بهرامی در حال پیدا کردن ریتم خود است که برای ما اهمیت زیادی دارد. ضمن اینکه تمام تیم، بسکتبالی بدون خودخواهی را در حمله ارائه دادند و دفاع خوبی داشتند. به نظرم این نوع بازی در ساعت 9:30 دقیقه صبح مقابل تیمی که می‌دانستیم مقابل آن برنده‌ایم، توجه برانگیز است.

باوئرمن درباره استراحت دادن به حامد حدادی گفت: نمی‌خواستیم خطر مصدومیت را بپذیریم. بهترین کار برای تیم این بود که به حدادی در این بازی استراحت دهیم. مسابقات در دور بعدی سخت‌تر خواهد بود. از شرایط فعلی تیم خودمان هم در این مرحله راضی هستم. بسکتبال خوبی را ارائه می‌دهیم. به سختی در دفاع کار می‌کنیم و بنابراین نسبت به مرحله بعد خوشبین هستم.

 

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *