پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9712 4 مهر 1394 ساعت [ 8:47 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

یادآوری یک ماجرا/ آیا کسی برای بیرانوند پا درمیانی می‌کند؟

علیرضا بیرانوند درحالی حاضر نشده با وحید شیخ ویسی پیش از مصاف با استقلال تمرین کند که واکنش منصوریان به این اتفاق جالب توجه است.

یادآوری یک ماجرا/ آیا کسی برای بیرانوند پا درمیانی می‌کند؟

علیرضا بیرانوند درحالی حاضر نشده با وحید شیخ ویسی پیش از مصاف با استقلال تمرین کند که واکنش منصوریان به این اتفاق جالب توجه است.

به گزارش ایسنا، پیش از آغاز دیدار استقلال و نفت تهران یک خبر در رسانه‌ها منتشر شد. در خبر آمده بود که علیرضا بیرانوند با صلاحدید کادرفنی نفت تهران درون دروازه این تیم قرار نگرفته و به جای او وحید شیخ ویسی دروازه‌بان نفت در این دیدار خواهدب ود. دقایقی بعد از این خبر، خبر دیگری منتشر شد و در آن آمده بود که به دلیل امتناع بیرانوند از گرم کردن با وحید شیخ ویسی، منصوریان او را از لیست 18 نفره نفت خط زده و دروازه‌بان سوم نفت یعنی احمد گوهری را روی نیمکت تیمش گذاشته است.

در غیرحرفه‌ای بودن حرکت بیرانوند هیچ تردیدی وجود ندارد و البته منصوریان حق دارد که به شدت از او گلایه‌مند باشد و بخواهد با او برخورد سختی کند اما یادآوری یک مورد مشابه در این‌باره خالی از لطف نیست.

استقلال در 24 اسفند سال 1391 در لیگ قهرمانان آسیا میزبان العین بود و موفق شد این تیم را دو بر صفر شکست دهد. در آن دیدار و در دقایق پایانی بود که قلعه‌نویی سرمربی وقت استقلال به عمران‌زاده دستور داد آماده شود تا در یکی، دو دقیقه پایانی بازی به میدان برود اما این مدافع استقلال از این امر سرپیچی کرد و این اقدام او با واکنش تند قلعه‌نویی همراه شد و عمران‌زاده تا مدتی از تمرین کردن با استقلال محروم شد.

بعد از آن ماجرا علیرضا منصوریان در مصاحبه با ایسنا، درباره این اتفاق گفت: اصول حرفه‌ای می‌گوید فوتبال و فوتبالیست‌ برای همدیگر هستند. کسی نباید بگوید چه زمانی به زمین برود و چه زمانی نرود. من خودم می‌خواستم با او صحبت کنم. فکر می‌کنم احساسی شده باشد. چند شب پیش هم با قلعه‌نویی بودم و حتما با او هم صحبت می‌کنم تا با گذشت و بزرگواری از این ماجرا چشم پوشی کند تا این مساله به استقلال ضربه نزند.

او در آن زمان گفت که شاید خودش برای بخشیده شدن عمران‌زاده پیش قدم شود و خواهان گذشت قلعه‌نویی شد. شاید الان هم بد نباشد کسی برای بیرانوند جوان پا درمیانی کند تا این دروازه‌بان آینده‌دار که تصمیمی غیر حرفه‌ای را اتخاذ کرده بود بار دیگر بتواند به جایگاهش برگردد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت