خانه / اخبار فوتبال ایران / داور دیدار استقلال و راه‌آهن: از تارتار عذرخواهی می‌کنم، احتمال دارد از داوری کنار بروم
داور دیدار تیم‌های فوتبال استقلال ــ راه‌آهن اعلام کرد که با توجه به هجمه‌‌های اخیر احتمال دارد از قضاوت کردن انصراف دهد.

داور دیدار استقلال و راه‌آهن: از تارتار عذرخواهی می‌کنم، احتمال دارد از داوری کنار بروم

داور دیدار استقلال و راه‌آهن: از تارتار عذرخواهی می‌کنم، احتمال دارد از داوری کنار بروم

حسین زرگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد اتفاقات دیدار استقلال ــ راه‌آهن اظهار داشت: از زمانی که پول وارد فوتبال شد، مظلوم‌تر از قشر داوری وجود ندارد که مورد حمله قرار بگیرد. این مسئله را قبول دارم که ما بدون اشتباه نیستیم، اما آیا برابری در برخورد با بازیکن متخلفی که پول آن‌چنانی می‌گیرد با داوری که پولی نمی‌گیرد، وجود دارد؟ این یک علامت سؤال بزرگ است که پاسخی داده نشده است.

وی با تأکید بر اینکه داوران هم اشتباه می‌کنند، با اشاره به قضاوت روز گذشته‌اش گفت: اشتباهاتم در بازی استقلال ــ راه‌آهن را می‌پذیرم. در صحنه اخراج درواز‌ه‌بان راه‌آهن، کارتی که دادم درست بود اما قبل از آن، بازیکن استقلال مرتکب خطا شده بود که این صحنه را ندیدم. باید از مجموعه راه‌آهن و مهدی تارتار بابت این موضوع عذرخواهی کنم.

این داور کشورمان در خصوص انتقادات محسن ترکی علیه فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی به‌دلیل عدم برخورد با هجمه‌های اخیر علیه داوری تصریح کرد: با صحبت‌های ترکی صددرصد موافقم. داوران با کمترین قرارداد و امکانات، با عشق کارشان را انجام می‌دهند. اعتراض حق مسلم تیم‌ها است و همه‌جای دنیا اعتراض وجود دارد اما اگر مسئولان نمی‌توانند جلوی تهمت‌هایی را که به داوران زده می‌شود، بگیرند، مجبور هستیم خودمان فکری به حال خودمان کنیم.

زرگر ادامه داد: وقتی با تهمت‌هایی که زده می‌شود، آبروی‌مان در خطر باشد و زندگی خصوصی‌مان تحت‌تأثیر قرار بگیرد، ناچاریم خودمان کنار بکشیم تا آرامش داشته باشیم. با این شرایط احتمال دارد از داوری بروم. مربی و بازیکن میلیاردی هم اشتباه می‌کنند اما زمانی که داور اشتباه می‌کند، آن را بزرگ می‌کنند.

وی عنوان کرد: هجمه‌ علیه داوری از هفته نخست آغاز شد و هر هفته هم بیشتر می‌شود. امیدوارم مسئولان فکری به حال این شرایط کنند تا هجمه‌ها کمتر شود.

انتهای پیام/*

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *