پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9768 6 مهر 1394 ساعت [ 0:03 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

علی کفاشیان: سرخابی‎ها از پردرآمدترین باشگاه‎ها می‎شوند/ پاداش خاص برای بانوان

رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت برای بانوان فوتسالیست که به عنوان قهرمانی آسیا دست پیدا کردند پاداش خاصی در نظر گرفته شده است.

http://media.mehrnews.com/d/2015/09/25/3/1845628.jpg

علی کفاشیان: سرخابی‎ها از پردرآمدترین باشگاه‎ها می‎شوند/ پاداش خاص برای بانوان

رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت برای بانوان فوتسالیست که به عنوان قهرمانی آسیا دست پیدا کردند پاداش خاصی در نظر گرفته شده است.

http://media.mehrnews.com/d/2015/09/25/3/1845628.jpg

به گزارش خبرنگار مهر، علی کفاشیان در حاشیه بازگشت تیم ملی فوتسال بانوان ایران به کشور در جمع خبرنگاران حاضر در فرودگاه امام خمینی (ره) گفت: این اولین دوره مسابقات فوتسال بانوان بود که توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار می شد و تیم های قدرتمندی در آن حضور داشتند. بازیکنان ما نیز با یک برنامه ریزی خوب و منظم و ارائه بازی‎های زیبا برای اولین بار به مقام قهرمانی رسیدند البته جا دارد که از باشگاه‎ها و لیگ فوتسال بانوان نیز بابت همکاری تشکر کنیم.

وی در رابطه با حاضر نشدن مسئولان فدراسیون فوتبال در مراسم پیشواز از تیم ملی فوتسال بانوان افزود: به هر حال ساعت پرواز طوری بود که خیابان‎ها شلوغند اما از دفعه بعد به آنها می گوییم که حاضر شوند.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران تصریح کرد: ما پاداش خاصی برای بانوان در نظر گرفته ایم اما مسئله مهم تر این است که فدراسیون جهانی برای اولین بار جام جهانی بانوان را در گواتمالا برگزار خواهد کرد که دو تیم از آسیا در آن مسابقات شرکت خواهند داشت و ایران نیز یکی از آنها است.

کفاشیان ادامه داد: بازیکنان ما شروع خوبی در مسابقات آسیایی داشتند و امیدوارم در جام جهانی نیز خودشان را نشان دهند زیرا تیم ما در مسابقات آسیایی گلهای زیادی زد و همچنین کم گل خورد که این مسئله بیانگر این موضوع است که ما تیم قدرتمندی داریم.

کفاشیان خاطرنشان کرد: تیم بانوان ایران با حجاب در این مسابقه ها شرکت کرد و حتی در تمرینات هم با حجاب ظاهر می شدند که حجاب زن ایرانی را به دنیا نشان داد.  من شنیده ام تلویزیون مالزی بازی تیم فوتسال این کشور با ایران را پخش نکرد چون بازیکنان آنها حجاب و پوشش نداشتند و بازیکنان ما با حجاب کامل بازی می‌کردند. آنها نگران بودند که عکس‌العمل مردم مالزی در قبال این موضوع خوب نباشد.

وی افزود: ما در همه رقابتها حرفهایی برای گفتن داریم زیرا تیم خیلی خوبی داریم.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه آیا بودجه مشخصی از سوی فدراسیون برای فوتبال بانوان در نظر گرفته شده یا خیر، گفت: چندین سال است که به فوتسال بانوان بودجه ای را اختصاص داده‎ایم اما قطعا برای موفقیت در تورنمنت های آتی باید حمایت بیشتری از این تیم صورت بگیرد.

کفاشیان در خصوص اظهارات قبلی اش که بحث «باند اصفهانی» را مطرح کرده بود گفت: ما هیچ باندبازی را در فدراسیون نداریم و اختلاف سلیقه در همه ارگانها وجود دارد. آقای تاج برای فوتبال ما زحمت های زیادی کشیده که قابل تقدیر است.

وی در رابطه با استعفای محمدزاده گفت: ایشان رای هایی را صادر کرد که به موقع با آنها برخورد شد اما یکی از آرا در موقعیت نامناسب اعلام شد.

رئیس فدراسیون فوتبال در رابطه با اشتباهات داوری در فوتبال ایران گفت: می دانم که هجمه علیه داوری زیاد است اما ما باید اعتماد به نفس را به داورانمان انتقال بدهیم تا آنها به خوبی قضاوت کنند.

وی در پایان در خصوص اینکه استقلال و پرسپولیس هنوز بدون اسپانسر مانده اند گفت: مشکل این دو تیم به زمانهای گذشته باز می گردد زیرا این دو تیم بدهی های قبلی زیادی دارند و در حال حاضر هرچقدر پول به این تیم ها می آید مشکل را حل نمی کند اما امیدوارم که مشکل حق تبلیغات و حق پخش حل شود که اگر این مشکل برطرف شود این دو تیم از پردرآمدترین باشگاههای ایران خواهند شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت