پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9793 6 مهر 1394 ساعت [ 19:59 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کاظمی رسما سرمربی سیاه جامگان شد

سیاه جامگان مربی جدید خود را شناخت و فرهاد کاظمی سومین سرمربی این تیم مشهدی در این فصل خواهد بود.

کاظمی رسما سرمربی سیاه جامگان شد

سیاه جامگان مربی جدید خود را شناخت و فرهاد کاظمی سومین سرمربی این تیم مشهدی در این فصل خواهد بود.

به گزارش وب سایت نود مالک باشگاه سیاه جامگان مشهد سرانجام جانشین سعید رمضانی را انتخاب کرد. عباسی، مالک باشگاه سیاه جامگان در چند روز گذشته مذاکراتی را با فرهاد کاظمی و امیر قلعه نویی برای سرمربیگری این تیم داشت و در نهایت با فرهاد کاظمی به توافق رسید.

پس از باخت این هفته سیاه جامگان مقابل استقلال خوزستان سعید رمضانی از سرمربیگری سیاه جامگان کنار گذاشته شد. از همان ابتدا هم مذاکرات عباسی با کاظمی جدی تر بود و این مربی ابتدای هفته به مشهد سفر کرد و مذاکراتی جدی با مالک سیاه جامگان انجام داد.

مربی سابق راه آهن، برای نهایی کردن قرارداد خود از دیشب در مشهد حضور پیدا کرده است . وی برای همین منظور نیز امروز صبح جلسه ای را با عباسی به عنوان مالک باشگاه سیاه جامگان برگزار کرد و در این جلسه نیز کلیه توافقات لازم را با یکدیگر انجام دادند. کاظمی که خاطرات خوبی را با تیم ابومسلم در سالهای گذشته سپری کرده است قرار است از فردا با بدل ابومسلم کار خود را آغاز کند و در تمرینات این تیم حضور داشته باشد. این طور که شنیده می شود قرار است از تیم سیاه جامگان فرزین رکوعی که همزمان با آمدن سعید رمضانی به این تیم اضافه شد از این تیم جدا شود تا یکی از دستیاران مدنظر کاظمی جای او را بگیرد. همچنین طبق اخباری که نقل می شود گویا سعید رمضانی نیز صبح امروز به باشگاه سیاه جامگان رفته است و قبل از جلسه کاظمی ، نشستی را با عباسی برگزار کرده است و گلایه های خود را نسبت به برخی از مسایل نسبت به این تیم مطرح کرده است. این طور که مشخص است سعید رمضانی قصدی برای ماندن در سیاه جامگان ندارد اما مسئولان سیاه جامگان سخت به دنبل این هستند تا رمضانی را دوباره به عنوان مدیر تیم خودشان معرفی کنند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت