پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9798 6 مهر 1394 ساعت [ 20:11 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برای قهرمانی بانوان نماز شکر خواندم/ می‌خواهیم صدرنشین بمانیم

سرمربی تیم فوتسال تاسیسات با بیان اینکه قهرمانی زنان ایران در آسیا خیلی به او چسبیده و بعد از این قهرمانی نماز شکر خوانده است، گفت: امیدوارم تیم ملی هم به قهرمانی برسد تا در فوتسال هت‌تریک کرده باشیم.

برای قهرمانی بانوان نماز شکر خواندم/ می‌خواهیم صدرنشین بمانیم

سرمربی تیم فوتسال تاسیسات با بیان اینکه قهرمانی زنان ایران در آسیا خیلی به او چسبیده و بعد از این قهرمانی نماز شکر خوانده است، گفت: امیدوارم تیم ملی هم به قهرمانی برسد تا در فوتسال هت‌تریک کرده باشیم.

وحید شمسایی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین شرایط تیمش برای بازی با شهروند ساری با بیان مطلب فوق اظهار کرد: تمام مسابقات لیگ برای ما سخت است. یکسری از تیم‌ها برای قهرمانی تلاش می‌کنند و تعدادی از تیم‌ها هم برای سقوط نکردن. در مجموع تمام مسابقات سخت است و تیم‌ها برابر ما که قهرمان آسیا و قهرمان لیگ هستیم با انگیزه زیادی بازی می‌‌کنند. به این مسائل باید بازی در شهر ساری را هم اضافه کنیم که خود به خود کار هر تیمی را سخت می‌کند؛ می‌خواهد قهرمان آسیا باشد یا تیم انتهای جدولی.

وی افزود: تماشاگران ساری حمایت پرشوری از تیمشان دارند. همچنین زمین بازی در سالن ساری کوچک بوده و فشار تماشاگران روی بازیکنان بیشتر است. در هر صورت ما نمی‌خواهیم صدر جدول را از دست بدهیم و برای سه امتیاز به میداان خواهیم رفت.

سرمربی تاسیسات در خصوص حواشی دیدار رفت سال گذشته دو تیم خاطرنشان کرد: مدیرعامل محترم باشگاه راه ساری خودش در هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال است و به همین دلیل معتقدم که باید خودشان این مسائل را رعایت کنند. اتفاقات سال گذشته در ساری برای ما خوشایند نبود. نمی‌خواهم به آن موضوع دامن بزنم ولی در بازی برگشت چیزی جز عزت و احترام برای شهروندی‌ها قائل نبودیم.

شمسایی ادامه داد: از اینکه تماشاگران شهروند به سالن بیایند ما هم خوشحال می‌شویم ولی امیدوارم به هیچکس بی احترامی نشود و اتفاقات دیگری نیافتد. ما با ایده و فکر جدیدی سمت ساری می‌رویم و امیدوارم فوتسال هم به راه درست هدایت شود.

وی در پاسخ به این سئوال که «منظورش از اینکه فوتسال به راه راست هدایت شود، چیست؟» گفت: می‌خواهم به حرفهای همکارم علیرضا افضل  مهر تایید بزنم که درست نیست یک تیم برای موفقیت و قهرمانی، با آدم‌ها و بازیکنان تیم‌‌های دیگر ارتباط بگیرد. نتیجه یک مسابقه باید در زمین تعیین شود. بازی کردن این نیست که تمرکز یک تیم دیگر را به هم بزنید و با هر دلیل و ترفند مثل فحاشی و یا هماهنگی با لیدرها پیروز شوید. من برای این اتفاقاتی که می‌افتد متاسفم.

سرمربی تاسیسات در ادامه، از صحبت درباره وضعیت تیم ملی فوتسال خودداری کرد و گفت: فقط می‌گویم با قهرمانی تاسیسات در جام باشگاه‌ها و قهرمانی بانوان ایران در جام ملت‌ها، امیدوارم تیم ملی هم به قهرمانی برسد تا در فوتسال هت‌تریک کرده باشیم.

شمسایی با اشاره به قهرمانی بانوان، گفت: می‌دانستم که بانوان چند سال پیش در مسابقات آسیایی داخل سالن نایب قهرمان شده بودند. من مسابقه فینال را لحظه به لحظه و از سایت کنفدارسیون فوتبال آسیا پیگیری می‌کردم. خدا را شکر که تیم ملی با شکست ژاپن قهرمان شد و حالا افتخار این قهرمانی برای من هم که در فوتسال کار می‌کنم، هست.

وی درباره حرکات تاکتیکی بازیکنان تیم فوتسال زنان که بازتاب جهانی هم داشت، تصریح کرد: با دیدن گل‌های مسابقات می‌فهمیم که فوتبال و فوتسال در خون و ریشه مردم ایران است که به این زیبایی بازی می‌کنند. باید به همه مردم ایران، کادر فنی فعلی و سابق تیم ملی، علی کفاشیان، تمام مسئولان و بخصوص فرشته کریمی که عنوان بهترین بازیکن را به دست آورد، تبریک بگویم.

شمسایی با بیان اینکه قهرمانی بانوان در آسیا خیلی به او چسبیده است، گفت: همانطور که گفتم لحظه به لحظه بازی فینال را رصد می‌کردم. این حرف را از این جهت نمی‌زنم که خدایی ناکرده دنبال خودنمایی باشم بلکه حرف دلم را می‌گویم که وقتی تیم زنان ایران قهرمان شد، دو رکعت نماز شکر خواندم.

سرمربی – بازیکن تاسیسات دریایی ظهر امروز با اتومبیل شخصی و جدا از تیمش راهی ساری شد. او در این خصوص هم اظهار کرد: من از زمانی که چشمم را به این دنیا باز کردم، به واسطه سفرهای زیارتی خانواده، مدام با هواپیما مسافرت می‌کردم. از وقتی هم که ورزشکار شدم و به تیم ملی رسیدم، با هواپیما به دورترین نقاط دنیا سفر کرده‌ام ولی باور کنید در تمام این مدت، فقط در پرواز دو هفته گذشته به اصفهان بود که لحظات سختی را تجربه کردم. وقتی هواپیما دچار مشکل شد، واقعیت‌‌ها را دیدم. امیدوارم دیگر از این اتفاقات که با روح و روان آدم‌ها بازی می‌‌کند، رخ ندهد. برای همین تصمیم گرفتم امروز با اتومبیل شخصی خودم عازم ساری شوم.

به گزارش مهر، تیم فوتسال تاسیسات دریایی فردا سه شنبه در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال در شهر ساری به مصاف تیم شهروند خواهد رفت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت